Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Rezultatai 2018

2018.03.18 11:30
I srauto
A, B, C ir D grupės varžybos

1.

Aušra – Bitutė 1 1:16
Jovarėlis 1 – Skroblinukas 2 10:1
Gilužis 2 - Gluosnis 7:9
Švelnukas 1 – Vėrinėlis 18:2
Žiedas - Gabijėlė 2:5
Santariškių darž. - Žvangutis 14:5
Viltenė – Geniukų kalvė 4:14
Pilaitukas 2 - Lokiukas 0:5

2.
Skroblinukas 2 – Aušra 3:10
Bitutė 1 – Jovarėlis 1 13:12 po prątesimo
Vėrinėlis – Gilužis 2 7:11
Gluosnis – Švelnukas 1 7:16
Žvangutis - Žiedas 6:5
Gabijėlė – Santariškių darž. 7:11
Lokiukas – Viltenė 5:4
Geniukų kalvė – Pilaitukas 2 5:0

3.
Skroblinukas 2 – Bitutė 1 1:11
Aušra – Jovarėlis 1 4:6
Vėrinėlis - Gluosnis 5:6
Gilužis 2 – Švelnukas 1 4:18
Žvangutis - Gabijėlė 5:7
Žiedas – Santariškių darž. 3:9
Lokiukas – Geniukų kalvė 2:12
Viltenė – Pilaitukas 2 4:5

2018.03.18 13:05
II srauto
E, F, G ir H grupės varžybos

1.
Mažylis – Pelėdos pradinė 7:9
Ozas – Pilaitukas 1 11:5
Aušrelė - Ramunėlė 9:6
Vandenis 2 – Augu eco 3:6
Jurginėlis – Bitutė 2 2:12
Vėjelis - Strazdelis 10:9
Pakalnutė – Šeštadieninė pilaitė 0:5
Jovarėlis 2 – Papartis 3:14

2.
Pilaitukas 1 - Mažylis 7:11
Pelėdos pradinė - Ozas 9:12
Augu eco – Aušrelė 7:12
Ramunėlė – Vandenis 2 10:3
Strazdelis - Jurginėlis 15:1
Bitutė  2 – Vėjelis 5:6
Papartis – Pakalnutė 7:10
Šeštadieninė pilaitė – Jovarėlis 2 0:5

3.
Pilaitukas 1 – Pelėdos pradinė 11:6
Mažylis - Ozas 7:10
Augu eco – Ramunėlė 5:3
Aušrelė – Vandenis 2 9:5
Strazdelis – Bitutė 2 11:6
Jurginėlis - Vėjelis 3:7
Papartis – Šeštadieninė pilaitė 5:0
Pakalnutė – Jovarėlis 2 10:2

2018.03.18 14:50
III srauto
I, J, K ir L grupės varžybos

1.
Rasa
- Vaduva 21:6
Du gaideliai - Ąžuolas 0:0
Skroblinukas 1 – Nykštukas 14:5
Spygliukas - Vilija 13:6
Žemyna 1 – Vandenis 1 7:9
Žilvinėlis - Riešutėlis 6:5
Gėlynas - Drevinukas 0:5
Kodėlčiukas – Žibutė 1 12:9

2.
Ąžuolas - Rasa 0:0
Vaduva – Du gaideliai 5:0
Vilija – Skroblinukas 1 12:1
Nykštukas - Spygliukas 6:16
Riešutėlis – Žemyna 1 7:10
Vandenis 1 - Žilvinėlis 4:6
Žibutė 1 – Gėlynas 5:0
Drevinukas - Kodėlčiukas 8:9

3.
Ąžuolas - Vaduva 0:5
Rasa – Du gaideliai 8:7
Vilija - Nykštukas 9:3
Skroblinukas 1 - Spygliukas 10:14
Riešutėlis – Vandenis 1 0:5
Žemyna 1 - Žilvinėlis 9:5
Žibutė 1 - Drevinukas 14:7
Gėlynas - Kodėlčiukas 0:5

2018.03.18 16:10
III srauto
M, N, O ir P grupės varžybos

1.
Žiogelis - Žilvitis 8:5
Vilkpedė - Rytas 10:6
Pušaitė - Gilužis 12:18
Sekmadieninė mok. - Sadutė 0:5
Želmenėliai - Rūta 3:9
Žemyna 2 – Žibutė 2 4:6
Obelėlė - Justinukas 16:10
Švelnukas 2 – Gelvonėlis 2:14

2.
Rytas - Žiogelis 8:11
Žilvitis - Vilkpedė 15:10
Sadutė - Pušaitė 5:0
Gilužis – Sekmadieninė mok. 14:6
Žibutė 2 - Želmenėliai 0:0
Rūta – Žemyna 2 5:0
Gelvonėlis - Obelėlė 8:17
Justinukas – Švelnukas 2 27:1

3.
Rytas - Žilvitis 9:14
Žiogelis - Vilkpedė 7:9
Sadutė - Gilužis 8:25
Pušaitė – Sekmadieninė mok. 5:0
Žibutė 2 - Rūta 0:5
Želmenėliai – Žemyna 2 0:0
Gelvonėlis - Justinukas 11:9
Obelėlė – Švelnukas 2 22:3