Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Kamuolių šaudyklė

Pasijusk NBA žaidėju – išbandyk kamuolių šaudyklę!

rsz dsc05445

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) partneris „Skills Academy“ vilniečiams ir miesto svečiams siūlo neeilinę galimybę. NBA klubuose sėkmingai naudojamos „Dr. Dish“ kamuolių šaudyklės Lietuvoje kol kas yra itin retas reiškinys.

„Skills Academy“ pirmąsias individualias treniruotes surengė dar praėjusią vasarą, o 2019 m. didina apsukas ir plečia savo veiklą sostinėje.

Inovatyvią kamuolių šaudyklę gali išbandyti visi – tiek profesionalumo siekiantys jaunieji žaidėjai, tiek krepšinį ir naujoves mylintys oranžinio kamuolio mėgėjai.

Žaidėjo profilio analizė, ydingų įpročių diagnozavimas ir technikos tobulinimas, metimai „iš sugavimo“, po driblingo, įvairių situacijų simuliacija. Tai tik dalis to, kas laukia kiekvieno apsilankiusio „Skills Academy“ treniruotėje.

Kompetentingi ir pozityvūs treneriai treniruočių turinį planuoja ir derina pagal kiekvieno krepšininko sugebėjimus ir poreikius.

„Svarbu suprasti, kad vyresnės kartos krepšinio mėgėjai savo vaikystėje ir paauglystėje neturėjo galimybės treniruotis su tokia įranga. Šis technologijų amžius krepšinį paverčia įdomesniu, žaismingesniu, gražesniu ir inovatyvesniu. Matome, kokiu keliu eina krepšinio madas diktuojanti NBA lyga. Norint išlikti konkurencingu, pataikyti „iš perimetro“ darosi privalu tiek gynėjams, tiek priekinės linijos žaidėjams. Svarbu atsakyti sau į klausimą – noriu tiesiog gerai praleisti laiką su tėčiu, sūnumi, draugais ar siekti profesionalumo? „Skills Academy“ gali būti ir puiki pramoga krepšinio mėgėjams, ir rimtas įrankis siekiantiems karjeros aukštumų“, – sako treneris Vidas Svetikas.

„Skills Academy“ treniruotės vyksta kiekvieną šeštadienį Maironio progimnazijoje (Čiobiškio g. 1). Į kiekvieną iš treniruočių būtina išankstinė registracija. REGISTRACIJOS FORMĄ MOKSLEIVIAMS RASITE ČIA.

Pateikus registraciją, dėl konkrečios valandos ir treniruotės plano su jumis susisieks treneriai.

Dėl tėčio–sūnaus, draugų ir kitų treniruočių kreipkitės info@skillsacademy.lt arba tiesiog parašykite mums asmeninę žinutę SKILLS ACADEMY FACEBOOK TINKLE.