Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Tėvų ir vaikų treniruotės

rsz f6o4048

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia sėkmingai praėjusiais metais startavusį projektą, siūlantį nemokamas treniruotes SKM bendruomenės nariams.

Treneris Edvinas Adomaitis kas antrą sekmadienį į krepšinio salę kviečia vaikus ir jų tėčius. Taip stengiamasi mamoms suteikti daugiau laiko, kurį galėtų skirti sau.

Šakiuose gimusi idėja persikėlė į Vilnių. Treneris E. Adomaitis savo gimtajame mieste pradėjo projektą, sulaukusį didelio susidomėjimo. Į krepšinio salę jis pakvietė ne tik vaikus, bet ir jų tėčius.

Kas antrą sekmadienį SKM kviečia savo auklėtinius kartu su tėčiais į nemokamas treniruotes. Užsiėmimai vyksta trejose grupėse (10–11 val., 11–12 val. ir 12–13 val.).

„Tėvai su vaikais ne tik kartu leidžia laiką, bet ir daro tai naudingai. Tas ryšys tarp tėvų ir vaikų, nedingstančios šypsenos – jos užkrečia, jaučiu, kad tikrai darau kažką gero. Kamuolio varymo užduotys, baudų metimai ir panašiai. Treniruotėse neduodu labai sunkių pratimų, o juos tėvas ir vaiku atlieka poroje“, – pasakoja E. Adomaitis.

Su vaikais, gyvenančiais be tėčių, pratimus atliks SKM treneriai. Ateityje projektą planuojama plėsti, įtraukiant į treniruotes ir mamas.

Artimiausia treniruotė – lapkričio 26 d. Maksimalus vietų skaičius į vieną treniruotę – 30 (15 šeimų). Viena registracijos anketa skirta dviem šeimoms nariams.

Registracijos formos į lapkričio 26 d. treniruotę: 

REGISTRACIJA Į 10 VAL. TRENIRUOTĘ 

REGISTRACIJA Į 11 VAL. TRENIRUOTĘ 

REGISTRACIJA Į 12 VAL. TRENIRUOTĘ 

Užsiregistravusias šeimas informuosime atskiru laišku.

Pagal vaikų amžiaus grupes šios treniruotės neskirstomos.

Užsiregistravusios, tačiau į treniruotę neatvykusios ir apie tai nepranešę šeimos netenka teisės dalyvauti registracijoje į artimiausią treniruotę (gruodžio 10 d.). Registruotis galima tik į vieną iš trijų dienos treniruočių. 

Apie treniruotės vietą informuosime kiek vėliau. 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės į trenerį E. Adomaitį. Trenerio tel. nr.: 867 668 171. El. paštas: edvinas.adomaitis@gmail.com

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

rsz f6o3951