Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Tėvų ir vaikų treniruotės

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) šį sezoną pradėjo projektą, siūlantį nemokamas treniruotes SKM bendruomenės nariams.

BF6O3819 1

Treneris Edvinas Adomaitis kiekvieną sekmadienį į krepšinio salę kviečia vaikus ir jų tėčius. Taip stengiamasi mamoms suteikti daugiau laiko, kurį galėtų skirti sau.

Šakiuose gimusi idėja persikėlė į Vilnių. Treneris E. Adomaitis savo gimtajame mieste pradėjo projektą, sulaukusį didelio susidomėjimo. Į krepšinio salę jis pakvietė ne tik vaikus, bet ir jų tėčius.

Nuo šiol kiekvieną sekmadienį SKM kvies savo auklėtinius kartu su tėčiais į nemokamas treniruotes. Spalio 9 d. treniruotė nevyks, tuo metu kviečiame į SKM rudens žygį.

„Tėvai su vaikais ne tik kartu leidžia laiką, bet ir daro tai naudingai. Tas ryšys tarp tėvų ir vaikų, nedingstančios šypsenos – jos užkrečia, jaučiu, kad tikrai darau kažką gero.

Kamuolio varymo užduotys, baudų metimai ir panašiai. Treniruotėse neduodu labai sunkių pratimų, o juos tėvas ir vaiku atlieka poroje“, - pasakojo E.Adomaitis.

Su vaikais, gyvenančiais be tėčių, pratimus atliks SKM treneriai. Ateityje projektą planuojama plėsti, įtraukiant į treniruotes ir mamas.