Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Sport point” nuolaidos

Mes labai džiaugiamės partneryste su Sostinės krepšinio mokykla ir tikime, kad abipusis bendravimas skatina tobulėti. Per pastaruosius dvejus metus daug ko išmokome ir šiandien jaučiamės gerokai stipresni.

Įsiklausydami į Jūsų lūkesčius nuolat plečiame krepšinio prekių asortimentą ir geriname aptarnavimą. Šiandien norime nudžiuginti ir dar viena gera naujiena – mes GEROKAI SUMAŽINOME daugelio prekių pardavimo kainas. Nepaisant to, savo geriausiems draugams ir partneriams vis tiek siūlome papildomas nuolaidas mūsų parduotuvėje. 

   

Nuo balandžio 10 d. „Sport point“ keičia savo kainų politiką ir informuoja, kad:


- nuo šiol SKM nariai gali visas prekes, esančias „Sport point“  parduotuvėje, pirkti su 10% nuolaida nuo pradinės pardavimo kainos (išskyrus knygas).
- SKM auklėtiniams kiekvieną mėnesį bus pateikiamas specialus pasiūlymas (3-5 daiktai) su didesne nei 10% nuolaida. Pirmas pasiūlymas - jau gegužės mėnesį!
- SKM administracijai (treneriams ir ofiso darbuotojams) yra suteikiama 30% nuolaida visai produkcijai išskyrus laikrodžius, papildus (jiems taikoma 10 %) ir knygas (joms netaikomos nuolaidos). Administracija gali gauti nuolaidą tik pateikusi SKM pažymėjimą.
- taipogi prieš naują sezoną SKM auklėtiniai sulauks specialaus pasiūlymo ir galės už itin patrauklią įsigyti naują sporto atributiką.

Specializuota krepšinio parduotuvė įsikūrusi Smolensko g. 19. Daugiau informacijos: krepsinis@sportpoint.lt arba tel. +37063001148. Darbo laikas: I-V – 10 – 19 / VI – 11 - 16
 
SPECIALŪS PASIŪLYMAI SKM AUKLĖTINIAMS:


Pasiūlymas 2015-2016 metų sezono pradžiai (spauskite nuorodą)