Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Programa „Krepšinio galia“

Dr. Juozo ir p. Aleksandros Kazickų jauniausias (vienas iš trynukų) anūkas Peteris Kazickas (23 m.) pagal savo savanoriško darbo krepšinio programoje „Hoops4Hope“ (liet. Vilties lankai) Zimbabvėje patirtį pasiūlė krepšinio programą Lietuvai.

Kazickų fondo ir NBA pagalba programa pradėta ruošti 2014 m.  balandį, o Lietuvoje pradėta įgyvendinti 2015 m. vasarį. 

krepsinio galia

„Hoops4Hope“ veikia krepšinio treniruočių pagrindu, po kurių su vaikais vyksta pokalbiai (juos vesti krepšinio trenerius apmoko specialistai) su tikslu išmokyti vaikus atpažinti rizikingas situacijas, jų išvengti ir kreiptis pagalbos, ugdyti pasitikėjimą, pagarbą, sugebėjimą išspręsti konfliktą, jiems skiepijamos žmogiškosios vertybės. 

Programą inicijavęs Peteris Kazickas identifikavo Lietuvoje skaudžiausias jaunimo problemas: savižudybes, alkoholizmą, patyčias ir protiškai bei fiziškai neįgalių žmonių atskirtį.

Kartu su Peteriu šią programą kuria jo brolis Augustinas ir pusbrolis Aleksas. KFF turi tikslą į darbą šioje programoje įtraukti visus Kazickų anūkus, kurių iš viso yra vienuolika.

Programos vykdytoja Lietuvoje – Sostinės krepšinio mokykla, kurios įkūrėjas ir direktorius Andrius Čerškus pavadino ją „Krepšinio galia“. Programos partneriai yra „Gelbėkit vaikus Lietuva“, „Vaikų linija“, KFF paramą gavusios organizacijos, dirbančios su vaikais ir jaunimu Lietuvoje. Dirbama kartu su Lietuvos krepšinio federacija, NBA Cares Niujorko skyriumi bei JAV valstybės departamentu, kurio tiesioginis atstovas yra JAV ambasada Lietuvoje.

Šios programos dalis yra KFF-NBA krepšinio aikštelės Šeškinėje (pastatytos 2006 m. KFF-NBA lėšomis) remontas bei atidarymo šventė, vykusi 2015 metų vasarą, kurios metu dalyvavo Sporto Diplomatijos pasiuntiniai, NBA žaidėjas Jonas Valančiūnas. 

Siekiama, kad ši programa taptų ilgalaikė, o per ją į pagalbą Lietuvos vaikams ir jaunimui ateitų ir Lietuvą mylinti išeivija bei už Lietuvos ribų gyvenantys lietuvių draugai. 

„Krepšinio galia" socialiniuose tinkluose:

FACEBOOKINSTAGRAM

_____________________________________________________________________________________________________________

Iššūkis „Metimas už Lietuvos vaikus“ skirtas atkreipti dėmesį į dienų centrų vaikus ir surinkti lėšas programos „Krepšinio galia“ ilgalaikiam išlaikymui. Jeigu Jums rūpi Lietuvos vaikai ir Jūs priėmėte iššūkį reikėtų atlikti tam tikrus žingsnius:

„Aš, ., priimu iššūkį prisijungti prie programos „Krepšinio galia“ ir šį metimą skiriu Lietuvos vaikams (metimas į krepšį). Šį iššūkį skiriu Prašau aukokite Kazickų paramos fondui adresu www.kff.lt“

Jeigu gyvenate JAV, galite aukokite ČIA. Aukodami per KFF auką galėsite nurašyti nuo mokesčių, o Jūsų auką fondas persiųs Jūsų pasirinktai organizacijai.

Jeigu gyvenate Lietuvoje ar kitoje Europos valstybėje, aukoti galite tiesiogiai keliais būdais:

1. organizacijai Sostinės krepšinio mokykla;

Rekvizitai:
Viešoji įstaiga „Sostinės krepšinio mokykla“
Kalvarijų g. 129, 201 kabinetas, II aukštas, LT-08221
Įm. kodas: 301487813
„Swedbank“ klientams:

A/s: LT877300010105051236
AB „Swedbank“
Banko kodas: 73000
SEB klientams:

A/s: LT857044060007234865
AB „SEB bankas“
Banko kodas: 70440

2. programai „Krepšinio galia“
3. organizacijai „Vaikų linijai“;
4. organizacijai „Gelbėkit vaikus Lietuva“.