Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įgūdžių akademija

27503902 10156282201726155 1387519940138442475 o

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia jaunuosius krepšininkus tobulinti savo individualų meistriškumą „Įgūdžių akademijoje“.

Dar daugiau puikią reputaciją pelniusių trenerių, patarimų ir neįkainojamų individualaus meistriškumo pamokų!

Užsiėmimai vyksta sekmadieniais Radvilų gimnazijoje (Gelvonų g. 55). 

„Visi sportininkai siekiantys kažko daugiau – būti geriausiu grupèje, geriausiu komandoje, geriausiu Lietuvoje savo amžiaus grupèje – turi labai daug dirbti per treniruotes ir po jų. Individualaus meistriškumo tobulinimo treniruotės organizuojamos tam, kad darbas būtų kokybiškas ir sportininkas pasiektų maksimalų rezultatą”, – vieningai tvirtina projekto treneriai.

Šį sezoną krepšinio paslapčių sostinės moksleivius jau mokė Rūtenis Paulauskas, Tomaž Brinec, Marius Linartas, Žygimantas Šeštokas, Tomas Purlys, Saulius Kuzminskas ir kiti garsūs treneriai. 

Šį sekmadienį, birželio 3 d., Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Įgūdžių akademijos“ treniruotes ves Tomas Purlys. Jau žinantis, ką reiškia būti Lietuvos jaunimo rinktinių treneriu, šių metų Lietuvos U16 vaikinų rinktinės strategas ne kartą savo treniruojamas komandas yra atvedęs ant MKL pjedestalo, o su „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda treneris tapo Eurolygos jaunimo čempionu.


„Treniruotėje visą dėmesį skirsime žaidimui „1x1“, tobulinsime tokiam žaidimui reikalingus įgūdžius bei klaidinančius judesius, mokysimės greitai priimti sprendimus ir bandysime suprasti žaidimo vienas prieš vieną svarbą šiandieniniame krepšinyje“, – intriguoja T. Purlys.

Treniruočių vieta: Vilniaus Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55).

Kaina: SKM auklėtiniams – 10 Eur, kitiems – 15 Eur.

REGISTRACIJA Į BIRŽELIO 3 D. TRENIRUOTES 

Treniruočių vieta: Radvilų gimnaija (Gelvonų g. 55) 

Kaina: SKM auklėtiniams – 10 Eur, kitiems – 15 Eur.

Apie sėkmingą registraciją būsite informuoti iš karto, kai tik užpildysite anketą ir spustelsite „pateikti".

Turite klausimų? Rašykite el. paštu: t.urbelionis@skm.lt arba skambinkite 8 679 50023

Untitled collage 10

Norint dalyvauti treniruotėse, į kiekvieną iš jų būtina išankstinė registracija. Užsiregistravę, tačiau į treniruotę neatvykę žaidėjai netenka galimybės dalyvauti artimiausioje treniruotėje. Apie sėkmingą registraciją pranešama iš karto, kai anketa tik baigiama pildyti yra pateikiama SKM.  

Siekiant optimalaus rezultato, vienoje grupėje dirba ne daugiau kaip aštuoni krepšininkai. Treniruotes veda skirtingi treneriai, todėl moksleiviai turi puikias galimybes pasisemti kuo įvairesnių žinių.

A. BLANCO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA

S. KUZMINSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA

R. PAULAUSKO IR P. KAMARAUSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

T. BRINEC IR Ž. GRUŠO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

KF 8445