Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įgūdžių akademija

27503902 10156282201726155 1387519940138442475 o

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) didina apsukas ir nuo šio kviečia jaunuosius krepšininkus savo individualų meistriškumą SKM „Įgūdžių akademijoje“ tobulinti du kartus per savaitę!

Dar daugiau puikią reputaciją pelniusių trenerių, patarimų ir neįkainojamų individualaus meistriškumo pamokų!

Užsiėmimai vyksta trečiadieniais (Lietuvos edukologijos universiteto mažojoje salėje, Studentų g. 39) ir sekmadieniais Radvilų gimnazijoje (Gelvonų g. 55). 

SPECIALUS KETURIŲ TRENIRUOČIŲ PAKETO PASIŪLYMAS 

„Visi sportininkai siekiantys kažko daugiau – būti geriausiu grupèje, geriausiu komandoje, geriausiu Lietuvoje savo amžiaus grupèje – turi labai daug dirbti per treniruotes ir po jų. Individualaus meistriškumo tobulinimo treniruotės organizuojamos tam, kad darbas būtų kokybiškas ir sportininkas pasiektų maksimalų rezultatą”, – vieningai tvirtina projekto treneriai.

Šį sezoną krepšinio paslapčių sostinės moksleivius jau mokė Rūtenis Paulauskas, Tomaž Brinec, Marius Linartas, Žygimantas Šeštokas, Tomas Purlys, Saulius Kuzminskas ir kiti garsūs treneriai. 

Šį sekmadienį SKM „Įgūdžių akademijos“ treniruotes ves ilgametis SKM treneris Tomas Urbelionis ugdantis jaunuosius krepšininkus jau 10 metų.

Treneris gali pasigirti daugybe su jaunaisiais krepšininkais iškovotų titulų Lietuvoje ir užsienyje.

„Sekmadienio treniruotėse gerinsime driblingą pasunkintų kamuoliukų pagalba bei kitu inventoriumi, tobulinsime klaidinamuosius judesius varant kamuolį, mokysimės „ankle breaker“ judesių panaudojimo krepšinyje“, – į SKM „Įgūdžių akademiją“ kviečia T. Urbelionis.

REGISTRACIJA Į BALANDŽIO 28 D. TRENIRUOTES

Treniruočių vieta: Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55) 

Kaina: SKM auklėtiniams – 10 Eur, kitiems – 15 Eur.

Apie sėkmingą registraciją būsite informuoti iš karto, kai tik užpildysite anketą ir spustelsite „pateikti".

Dėmesio. Norint dalyvauti treniruotėse, į kiekvieną iš jų būtina išankstinė registracija. Užsiregistravę, tačiau į treniruotę neatvykę žaidėjai netenka galimybės dalyvauti artimiausioje treniruotėje. Apie sėkmingą registraciją pranešama iš karto, kai anketa tik baigiama pildyti yra pateikiama SKM.  

Siekiant optimalaus rezultato, vienoje grupėje dirba ne daugiau kaip aštuoni krepšininkai. Treniruotes veda skirtingi treneriai, todėl moksleiviai turi puikias galimybes pasisemti kuo įvairesnių žinių.

A. BLANCO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA

S. KUZMINSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA

R. PAULAUSKO IR P. KAMARAUSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

T. BRINEC IR Ž. GRUŠO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

KF 8445