Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įgūdžių akademija

KF 8473

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia didelio susidomėjimo sulaukusį projektą „Įgūdžių akademija“ ir kviečia jaunuosius žaidėjus tobulinti savo individualų meistriškumą.

„Visi sportininkai siekiantys kažko daugiau – būti geriausiu grupèje, geriausiu komandoje, geriausiu Lietuvoje savo amžiaus grupèje – turi labai daug dirbti per treniruotes ir po jų. Individualaus meistriškumo tobulinimo treniruotės organizuojamos tam, kad darbas būtų kokybiškas ir sportininkas pasiektų maksimalų rezultatą”, – vieningai tvirtina SKM treneriai.

Dėmesio. Norint dalyvauti treniruotėse, į kiekvieną iš jų būtina išankstinė registracija. Užsiregistravę, tačiau į treniruotę neatvykę žaidėjai netenka galimybės registruotis į artimiausią treniruotę. Užsiregistravusius krepšininkus informuosime artimiausiomis dienomis. 

Siekiant optimalaus rezultato, vienoje grupėje dirba ne daugiau kaip aštuoni krepšininkai. Treniruotes veda skirtingi treneriai, todėl moksleiviai turi puikias galimybes pasisemti kuo įvairesnių žinių.

Šįkart treniruotes ves visuotinai krepšinio pasaulyje pripažintas fizinio parengimo treneris Tomažas Brinecas. Specialistas iš Slovėnijos dirbo su pačiomis ryškiausiomis žvaigždėmis  – Europos čempionu, naudingiausiu „EuroBasket 2017“ žaidėju, Majamio „Heat“ klubo gynėju Goranu Dragičiumi, Eurolygos čempionu, naudingiausiu 2014 m. finalinio ketverto žaidėju Tyresu Rice‘u, Lietuvos rinktinės žaidėjais Jonu Valančiūnu, Renaldu Seibučiu ir kitais.

Treniruotės pagal amžiaus grupes Radvilų gimnazijoje (Gelvonų g. 55), kaip įprasta, vyks nuo 10, 11 ir 12 val.

Treniruotės trukmė – 1 valanda, kaina – 15 eurų.

Vieta: Vilniaus Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55).

REGISTRACIJOS FORMOS LAPKRIČIO 26 D. TRENIRUOTĖMS 

Nuo 10:00 val. tobulinasi 2008–2009 m. gimę krepšininkai. REGISTRACIJA  

Nuo 11:00 val. tobulinasi 2006–2007 m. gimę krepšininkai. REGISTRACIJA 

Nuo 12:00 val. tobulinasi  2003–2005 m. gimę krepšininkai. REGISTRACIJA 

Tomazas

DAUGIAU PROJEKTO AKIMIRKŲ – FOTOGALERIJOJE

KF 8445