Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Įgūdžių akademija

KF 8473

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia didelio susidomėjimo sulaukusį projektą „Įgūdžių akademija“ ir kviečia jaunuosius žaidėjus tobulinti savo individualų meistriškumą.

„Visi sportininkai siekiantys kažko daugiau – būti geriausiu grupèje, geriausiu komandoje, geriausiu Lietuvoje savo amžiaus grupèje – turi labai daug dirbti per treniruotes ir po jų. Individualaus meistriškumo tobulinimo treniruotės organizuojamos tam, kad darbas būtų kokybiškas ir sportininkas pasiektų maksimalų rezultatą”, – vieningai tvirtina projekto treneriai.

Šį sezoną krepšinio paslapčių sostinės moksleivius jau mokė Rūtenis Paulauskas, Tomašas Brinecas, Marius Linartas, Žygimantas Šeštokas, Tomas Purlys, Saulius Kuzminskas ir kiti garsūs treneriai. 

Dėmesio. Norint dalyvauti treniruotėse, į kiekvieną iš jų būtina išankstinė registracija. Užsiregistravę, tačiau į treniruotę neatvykę žaidėjai netenka galimybės registruotis į artimiausią treniruotę. Užsiregistravusius krepšininkus informuosime artimiausiomis dienomis. 

Siekiant optimalaus rezultato, vienoje grupėje dirba ne daugiau kaip aštuoni krepšininkai. Treniruotes veda skirtingi treneriai, todėl moksleiviai turi puikias galimybes pasisemti kuo įvairesnių žinių.

Sekmadienį, sausio 21 d., individualaus meistriškumo treniruotes ves ilgametis SKM treneris Vytautas Zapalskis. 

Didžiausioje šalies krepšinio mokykloje nuo 2008 m. dirbantis specialistas šiuo metu treniruoja tris komandas, tarp kurių – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) A divizione besivaržantys SKM „Naresta-Riterių" (U13) krepšininkai. 

Vytas 2018

 

 

Treniruotė 2008–2010 m. gimusiems krepšininkams (nuo 10:00 val.) REGISTRACIJA

Treniruotė 2006–2007 m. gimusiems krepšininkams (nuo 11:00 val.) REGISTRACIJA 

Treniruotė 2002–2005 m. gimusiems krepšininkams (nuo 12:00 val.) REGISTRACIJA 

Kaina: SKM auklėtiniams – 10 Eur, kitiems – 15 Eur.

Vieta: Vilniaus Radvilų gimnazija (Gelvonų g. 55). 

Į kiekvieną treniruotę būtina išankstinė registracija. Užsiregistravę, tačiau į treniruotę neatvykę žaidėjai netenka galimybės registruotis į artimiausią treniruotę.

Apie gautą registraciją informuojame atskiru laišku.

Siekiant optimalaus rezultato, vienoje grupėje dirba ne daugiau kaip aštuoni krepšininkai. Treniruotes veda skirtingi treneriai, todėl moksleiviai turi puikias galimybes pasisemti kuo įvairesnių žinių.

S. KUZMINSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA

R. PAULAUSKO IR P. KAMARAUSKO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

T. BRINEC IR Ž. GRUŠO TRENIRUOČIŲ FOTOGALERIJA 

KF 8445