Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Tėvų ir vaikų treniruotės

rsz f6o4048

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) tęsia sėkmingai praėjusiais metais startavusį projektą, siūlantį nemokamas treniruotes SKM bendruomenės nariams.

Treneris Edvinas Adomaitis kas antrą sekmadienį į krepšinio salę kviečia vaikus ir jų tėčius. Taip stengiamasi mamoms suteikti daugiau laiko, kurį galėtų skirti sau.

Šakiuose gimusi idėja persikėlė į Vilnių. Treneris E. Adomaitis savo gimtajame mieste pradėjo projektą, sulaukusį didelio susidomėjimo. Į krepšinio salę jis pakvietė ne tik vaikus, bet ir jų tėčius.

Kas antrą sekmadienį SKM kviečia savo auklėtinius kartu su tėčiais į nemokamas treniruotes. 

„Tėvai su vaikais ne tik kartu leidžia laiką, bet ir daro tai naudingai. Tas ryšys tarp tėvų ir vaikų, nedingstančios šypsenos – jos užkrečia, jaučiu, kad tikrai darau kažką gero. Kamuolio varymo užduotys, baudų metimai ir panašiai. Treniruotėse neduodu labai sunkių pratimų, o juos tėvas ir vaiku atlieka poroje“, – pasakoja E. Adomaitis.

Su vaikais, gyvenančiais be tėčių, pratimus atliks SKM treneriai. Ateityje projektą planuojama plėsti, įtraukiant į treniruotes ir mamas.

Artimiausia treniruotė – sausio 21 d. Maksimalus vietų skaičius į vieną treniruotę – 30 (15 šeimų). Viena registracijos anketa skirta dviem šeimoms nariams.

Registracijos formos į sausio 21 d. treniruotes: 

REGISTRACIJA Į 12:00 VAL. TRENIRUOTĘ 

REGISTRACIJA Į 13:00 VAL. TRENIRUOTĘ

Užsiregistravusias šeimas informuosime atskiru laišku.

Pagal vaikų amžiaus grupes šios treniruotės neskirstomos.

Užsiregistravusios, tačiau į treniruotę neatvykusios ir apie tai nepranešę šeimos netenka teisės dalyvauti registracijoje į artimiausią treniruotę. Registruotis galima tik į vieną iš trijų dienos treniruočių. 

Apie treniruotės vietą informuosime kiek vėliau. 

Kilus papildomiems klausimams, kreipkitės į trenerį E. Adomaitį. Trenerio tel. nr.: 867 668 171. El. paštas: edvinas.adomaitis@gmail.com

DAUGIAU NUOTRAUKŲ

rsz f6o3951