EYBL starte – pergalė prieš lenkus

2013 10 25 Artūras Dijakovskis, specialiai skm.lt iš Rygos
„SKM-99-1“ pergalingai pradėjo EYBL kovas Rygoje.
Nuotr. autorius: A. Dijakovskio

Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL) U-15 antro diviziono – pergalingas „SKM-99-1“ startas. Algirdo Milono auklėtiniai Rygoje 64:29 (15:5, 17:6, 21:4, 11:14) nepasigailėjo „BC Zubrys“ komandos iš Lenkijos.

Mūsiškiai į priekį šovė jau pirmame kėlinyje – geležinę gynybą pademonstravę „SKM-99-1“ krepšininkai po pirmų 8 minučių priekyje buvo 10 taškų skirtumu (15:5).

Rungtynių baigtis tapo aiški dar prieš didžiąją pertrauką – Edgar Šimkovič vedini lietuviai susikrovė 21 taško skirtumą (32:11) ir vadelių nepaleido iki pat mačo pabaigos (64:29).

„Pagaliau sužaidėme geras rungtynes po dviejų nenusisekusių, – po rungtynių sakė treneris A. Milonas. Anot jo, pagrindinė pergalės priežastis buvo labai gera gynyba, taip pat puikus kovojimas dėl atšokusių kamuolių (46 prieš 28). Net 24 kamuolius SKM auklėtiniai atkovojo po varžovų krepšiu – tai rodo, kad komanda buvo nusiteikusi kovingai.

Varžovas nebuvo pats stipriausias, kiti mūsų priešininkai, manau, bus stipresni. Kaip turnyro pradžiai – šios rungtynės buvo geras apšilimas prieš kitas kovas. Manau, kad po šios pergalės vyrai įgaus pasitikėjimo ir kitas rungtynes sužais ramiai“, sakė SKM treneris.

A. Milono manynu, blogiausia buvo tai, kad vaikinai padarė net 21 klaidą: Tai truputėlį neramina. Kitas dalykas, kuris neramina – tai baudų metimai. Nesugebame sumesti baudų, kai yra puikios galimybės pelnyti lengvus taškus“.

Antrose rungtynėse „SKM-99-1“ kovos  su Minsko komanda: Ji turi tikrai aukštų krepšininkų, todėl, manau, bus nelengva. Vyrai turės parodyti charakterį ir pasistengti iškovoti pergalę“, sakė A. Milonas.

„SKM-99-1“: Edgar Šimkovič 15 (4/10 dvit., 1/3 trit, 4/4 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 9 per. kam., 29 naud. bal.), Simonas Bukys 12, Medardas Pauliukėnas 10 (8 atk. kam., 17 naud. bal.), Dominykas Pumputis 8, Artūras Zemlevičius 6 (7 kld.), Mykolas Jonas Bireta ir Ugnius Švedas po 4, Vytautas Venckus ir Antanas Vaikšnoras po 2, Karolis Maleronka 1, Simas Jaseliūnas ir Tomaš Blaževič taškų nepelnė.

Kitose rungtynėse „SKM-99-1“ 15.00 val. susitiks su Minsko komanda.