EYBL turai Latvijoje: SKM I-„Aviva“ – pirmi, SKM I-„Electrolux“ - treti

2017 01 29 SKM.lt

Nuotr. autorius: Lukas Bartkus

Pergalę paskutinėse EYBL turo Rygoje rungtynėse iškovojo SKM I-„Electrolux“ (U-15). Vilniečiai 25 tašų skirtumu 67:42 įveikė Rygos VEF jaunimą ir persvėrė pergalių/pralaimėjimų statistiką sau palankia kryptimi.

Iki šių rungtynių dažniau nei galima klydę SKM auklėtiniai šįkart kamuolį brangino ir tesuklydo 9 kartus. Vilniečiai taip pat geriau kovojo dėl kamuolių (45 prieš 32), pataikė daugiau tritaškių (7 prieš 4) ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų.

Gintaro Razučio treniruojamoje komandoje rezultatyviausiai rungtynėse su Rygos komanda žaidė po 14 taškų įmetę Žilvinas Aleksa ir Rokas Radzevičius. 13 taškų į šeimininkų krepšį suleido Marius Valeika.

Iškovoję tris pergales ir patyrę du pralaimėjimus SKM I-„Electrolux“ užėmė trečią vietą.

----

Pergale turnyrą pabaigė ir metais jaunesni SKM I-„Aviva“ (U-14) krepšininkai. Paskutinės rungtynės buvo vertos finalo vardo, mat jose susitiko iki tol nepralaimėjusios komandos. Pergalės kaina – pirmoji vieta.

Ir tą kainą SKM I-„Aviva“ sumokėjo! Sunkiai pradėję rungtynes (pirmąjį kėlinį lietuviai pralaimėjo 11:27), vėliau Mindaugo Noreikos vyrukai įsibėgėjo, trečiajame ketvirtyje rezultatą persvėrė savo naudai (29:28), o lemiamas rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet SKM komanda laimėjo atkarpą 11:0, o rungtynes – 60:57.

Galingą dvigubą dublį laimėtose rungtynėse surinko Lukas Pivoriūnas – 17 taškų ir 15 atkovotų kamuolių. 14 taškų pridėjo Gytis Valickas, po 9 – Kasparas Sideravičius (10 rez. perd.) ir Rokas Maižiešius.

Latvių komandoje rezultatyviausias su 19 taškų buvo Arturs Valtmanis.

Po pergalės SKM I-„Aviva“ liko pirmoje turnyro lentelės vietoje.