EYBL ture Lenkijoje - SKM-FrosTec komandos bronza!

2017 01 22 SKM.lt

Nuotr. autorius: Organizatoriai

Pergalės kaina – medaliai ir prizinė EYBL turo vieta. Tokią informaciją prieš rungtynes su „Jekabpils“ (Latvija) žinojo kiekvienas SKM-FrosTec komandos narys. Nors po trijų ketvirčių Roko Kasparavičiaus aukėtiniai atsiliko, SKM penkiolikmečiai lemiamame ketvirtyje padarė viską, kad po rungtynių būtent jie pergalingai į viršų keltų rankas.

Didžiąją rungtynių dalį į nugarą varžovams iš Latvijos alsavę vilniečiai rezultatą išlygino priešpaskutinę rungtynių minutę (42:42), kuomet užsitęsusioje atakoje dvitaškį įmetė Gytis Zaremba. Daugiau kaip minutę komandos nesugebėjo pelnyti taškų, o jų badą nutraukė puolime kamuolį atsikovojęs ir du taškus įvertęs Augustinas Mikštas (44:42). Latviai bandė gelbėtis tritaškiais metimais, tačiau abu jų bandymai buvo netikslūs. Pergalę 44:42 iškovojo SKM-FrosTec.

Rungtynėse tašką padėjas A. Mikštas iš viso surinko 17 taškų (5/7 dvit., 4/5 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių. Matas Reklaitis pridėjo 7 taškus (3/10 dvit.) ir 5 rezultatyvius perdavimus, Gyčio Zarembos sąskaitoje – 6 taškai (3/18 dvit.) ir 10 atkovotų kamuolių.

„Jekabpils“ komandoje Matis Indriksons pelnė 10 taškų, 6 pridėjo Renars Spulis.

Bronzą Sopote iškovoję vilniečiai per tris dienas sužaidė penkerias rungtynes, jose iškovojo 4 pergales. SKM auklėtiniai įveikė Armėnijos, Estijos, Suomijos ir Latvijos komandas. Vienintelį pralaimėjimą lietuviai patyrė prieš Rusijos ekipą iš Sankt Peterburgo.