EYBL turuose Baltarusijoje ir Latvijoje – 10 rungtynių ir 8 pergalės

2018 01 26 SKM.lt
SKM septyniolikmečiai Rygoje džiaugėsi antrąja vieta
Nuotr. autorius: SKM.lt

Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) kovas savaitgalį pratęsė dvi Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) komandos.

Algirdo Milono treniruojama EMSI ekipa (U14) plušėjo Baltarusijos sostinėje Minske, kur per 5 rungtynes iškovojo 4 pergales ir džiaugėsi antrąja vieta.

Pirmose turo rungtynėse EMSI ketvirtadienį 76:50 nugalėjo Gruzijos bendraamžius,  rytiniame penktadienio mače 50:58 nusileido Maskvos CSKA jaunimui, o vėliau 78:37 nepaliko vilčių šeimininkams „Tsmoki“ krepšininkams.

Šeštadienį sostinės ekipa 60:49  nugalėjo Permės „Olimpiec“ (Rusija) ir 59:50 Kišiniovo (Moldova) „Admirals“.

Į naudingiausių žaidėjų penketą Minske pateko Gytis Auruškevičius (vid. 12 tšk., 4 atk. kam., 16 naud. bal.).

G. AURUŠKEVIČIAUS STATISTIKA

EMSI pirmajame ture Valmieroje (Latvija) gruodį iškovojo 5 pergales iš tiek pat galimų ir prieš trečiąjį turą turi puikų santykį 9/1.

EMSI PASIRODYMAS MINSKE

EYBL kovas U17 grupėje savaitgalį sėkmingai pratęsė ir Roko Kasparavičiaus SKM I ekipa. Lietuvos sostinės septyniolikmečiai Rygoje iškovojo keturias pergales iš penkių galimų ir ture užėmė antrąją vietą. SKM penktadienį 68:45 palaužė Talino „Kalev“ ir Talino TTU (58:49) ekipas.

Šeštadienį #skmvilnius 49:65 pralaimėjo bendraamžiams iš Sandiviko (Norvegija) ir 59:40 įveikė Kauhajokio (Suomija) krepšininkus. Turą R. Kasparavičiaus vadovaujami žaidėjai sekmadienį užbaigė pergale  prieš šeimininkų „Perdaugava” ekipą (69:42).

Į simbolinį Rygos turo penketą pateko Augustinas Mikštas. Vilnietis Latvijoje per 5 rungtynes vidutiniškai rinko po 14 taškų, atkovodavo 9 kamuolius ir fiksuodavo 17 naudingumo balų vidurkį.

A. MIKŠTO STATISTIKA

Pirmajame ture spalio pabaigoje sostinės vaikinai per 5 rungtynes pasiekė 3 pergales, tad po 10 rungtynių mūsiškiai savo sąskaitoje turi jau 7 pergales.