Šeštadienį EYBL varžybose – 4 pergalės ir 2 pralaimėjimai

2017 01 28 SKM.lt
SKM I-KPMG savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 2 pralaimėjimus
Nuotr. autorius: Rokas Lukoševičius

EYBL šeštadienį visos trys čempionate SKM atstovaujančios komandos pradėjo pergalėmis. SKM I-KPMG (U-17) įveikė Suomijos, SKM I-„Aviva“ (U-14) – Latvijos, o SKM I-„Electrolux“ (U-15) – Italijos komandas. Tačiau antrose dienos rungtynėse vilniečiams sekėsi nebe taip gerai. SKM I-„Aviva“ įveikė Rusijos atstovus, tačiau kitos komandos nusileido baltarusiams ir estams.

SKM I-KPMG turą Vilniuje baigė pralaimėjimu

Pirmose šeštadienio rungtynėse SKM I-KPMG gana lengvai 62:44 įveikė „West Coast All-Stars“ komandą. Apie pergalę svečiams iš Suomijos vilniečiai neleido net pagalvoti, o besibaigiant rungtynėms jų persvara siekė 20 taškų.

Svariausiai prie trečiosios pergalės iš eilės EYBL ture prisidėjo dvigubą dublį surinkęs Nikas Mezzarobba. Jo sąskaitoje – 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. 11 taškų įmetė Mantvydas Dabulis, 9 – Rokas Stankevičius.

Gerą savaitgalio nuotaiką SKM komandai kiek apgadino paskutinės turo rungtynės, kuriose Karolio Čyžiaus mokiniai 46:58 nusileido RGUOR komandai iš Baltarusijos. Lygiai ekipos kovojo pirmajame ketvirtyje, vėliau svečiai iš kaimyninės šalies nutolo ir  atgal nebesižvalgė.

Vienintelis SKM I-KPMG komandoje dviženklį taškų skaičių surinko K. Steponavičius. 9 įmetė P. Kazlovas, 8 – P. Paulavičius. Baltarusių komandą ant pečių tempė keturi krepšininkai, kartu pelnę 51 tašką iš 58.

Tai buvo paskutinės SKM I-KPMG rungtynės EYBL Vilniaus ture. Kurią vietą iškovos vilniečiai, paaiškės po likusių rungtynių, kurias varžovai žais sekmadienį.

SKM I-„Electrolux“ žygiuoja pergalės/pralaimėjimo ritmu

Antrą dieną iš eilės SKM I-„Electrolux“ laimi vienerias iš dvejų rungtynių. Šeštadienį pirmose dienos rungtynėse Gintaro Razučio auklėtiniai nepaliko šansų „Pallacanestro Trapani“ komandai. Vilniečiai Italijos ekipai neleido laimėti nei vieno kėlinio ir nuo pirmų iki paskutinių minučių didino atotrūkį. Nepaisant pergalės, lietuviai nespindėjo klaidų statistikos grafoje: vilniečiai suklydo net 30 kartų. Tiesa, italai kamuolio irgi nebrangino ir suklydo 28 kartus.

Pergalingose rungtynėse dvigubu dubliu džiaugėsi Edvinas Volodkovič – 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. 12 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus surinko Ernestas Stulgis.

Vakaro rungtynėse SKM I-„Electrolux“ pralaimėjo BC „Raplamaa“ komandai iš Estijos. Nors p trijų kėlinių komandas teskyrė 5 taškai, o lietuviai buvo pagavę „bangą“, tačiau lemiamame ketvirtyje estai uždominavo, laimėjo ketvirtį 18:7 ir iškovojo pergalę.

Ernestas Stulgis į „Raplamaa“ krepšį įmetė 13 taškų, Edvinas Volodkovič – 9. Šiose rungtynėse lietuvius nužudė 34 taškus įmetęs J. Kirsipuu.

SKM I-„Electrolux“ sąskaitoje - dvi pergalės ir du pralaimėjimai. Paskutines rungtynes SKM I-„Electrolux“ žais sekmadienį su Rygos VEF bendraamžiais.

SKM I-„Aviva“ nušlavė keturis varžovus iš keturių galimų

Dar porą triuškinančių pergalių EYBL ture Rygoje iškovojo Mindaugo Noreikos auklėtiniai. Ryte SKM I-„Aviva“ rezultatu 78:19 nušlavė Rygos VEF jaunimą. Komandų meistriškumo skirtumus geriausiai atspindi trečiasis šių rungtynių kėlinys, kuomet varžovams vilniečiai atseikėjo 25 taškus, o į savąjį nepraleido nei vieno.

Taškus nugalėtojams pelnė visi 11 aikštėje pasirodę žaidėjai. Rezultatyviausiai žaidė Lukas Urbonas (17 tšk.), Domas Kauzonas (13 tšk.) ir Lukas Žiemys (12 tšk.). Verta paminėti ir metais jaunesnį Gediminą Alisą, kuris 8 taškus pelnė per 6 aikštėje praleistas minutes.

Antrosiose dienos rungtynėse SKM vyrukai rezultatu 81:29 nepasigailėjo „Chekhovskyi Yastrebi“ komandos. Eilinį kartą taškus nugualėtojams pelnė visi aikštėje pasirodę žaidėjai, o didžiausią indėlį į pergalę įnešė rezultatyviai žaidusi trijulė – Bartautas Linartas (17 tšk.), Lukas Urbonas (14 tšk.) ir Gediminas Alisas (12 tšk.). Adomas Linartas prie pergalės pridėjo 9 taškus ir perėmė net 6 kamuolius.

SKM I-„Aviva“ Latvijoje iškovojo visas keturias pergales. Paskutines turo Rygoje rungtynes SKM I-„Aviva“ taip pat žais sekmadienį.