„Zanussi“ iš Piterio grįžo su 3 pergalėmis

2016 01 31 Daumantė Ereminaitė, SKM.lt
G.Razučio komandos sąskaitoje 3 pergalės ir 2 pralaimėjimai.
Nuotr. autorius: K.Kavolėlio
Sausio 29-31 dienomis Rusijoje, Sankt Peterbugo mieste, vyko antrasis EYBL U-14 berniukų turas, kuriame SKM atstovavo trenerio Gintaro Razučio ekipa SKM-„Zanussi, užėmusi ketvirtąją vietą.

Gintato Razučio auklėtiniai šiame ture susitiko su „BS Admiralteiskaja“ (Rusija), „BS Bratsk“ (Rusija), „BS Centralnaja“ (Rusija), „BS Orbita“ (Rusija) ir Vilniaus KM ekipomis ir į Vilnių grįžta iškovoję 3 pergales bei patyrę 2 pralaimėjimus.

Pirmajame U-14 EYBL ture, vykusiame Estijoje, SKM komanda puikiai pasirodė ir iškovojusi 4 pergales namo grįžo pasipuošusi sidabro medaliais.

Antrojo turo eiga:

Pirmoji diena, sausio 29 d.

SKM-„Zanussi“ kariauna pirmosiose turo rungtynėse susitiko su „BS Admiralteiskaja“ komanda. Deja, šis mačas SKM auklėtiniams nebuvo sėkmingas, vilniečiai patyrė pralaimėjimą rezultatu 39:48 (8:18, 17:11, 12:15, 2:4).

Geriausiai SKM ekipos gretose žaidė Edvin Volodkovič, jo sąskaitoje 9 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai.

Antrąjį dienos mačą G.Razučio auklėtiniai sužaidė sėkmingai. Sostinės KM pergalę prieš „BS Bratsk” ekipą šventė rezultatu 46:43 (13:12, 14:10, 13:9, 6:12). Nors po trijų kėlinių SKM priekyje buvo 40:31, ketvirtąjį ketvirtį „Zanussi“ išbarstė savo persvarą ir nugalėjo 3 taškų skirtumu.

Rungtynėse komandą į priekį vedė Ernestas Stulgis. Šis krepšininkas pelnė 10 taškų ir atkovojo 5 kamuolius. I.Lukoševičius ir E.Volodkovič (6 atkovoti kamuoliai) kartu pridėjo po 9 taškus.

Antroji diena, sausio 30 d.

Antroji diena EYBL ture G.Razučio auklėtiniams prasidėjo pergale. SKM-„Zanussi“ komanda rytinėje EYBL turo kovoje susitiko su Sankt Peterburgo ekipa „BS Centralnaja“. Varžovus SKM auklėtiniai įveikė rezultatu 70:49 (18:11, 13:7, 23:15, 16:16).

Nesustabdomas šioje kovoje buvo Karolis Šepetys, jo sąskaitoje 28 taškai. Ernestas Stulgis pridėjo 12, Marius Valeika – 7.

Vakaro rungtynėse pasiekta trečia pergalė iš eilės.  SKM-„Zanussi“ ekipa rungtynėse su „BS Orbita“ krepšininkais į priekį išsiveržė jau pirmajame kėlinyje (25:11) ir išlaikę bei didinę persvarą visų varžybų metu šventė pergalę rezultatu 60:37 (25:11, 6:8, 16:6, 13:12).

Puikiai rungtynes sužaidė Ernestas Stulgis, jis pelnė 13 taškų. 10 pridėjo Žilvinas Aleksa.

Trečioji diena, sausio 31 d.

Vilniaus komandų susitikimas SKM ekipai baigėsi nesėkmingai. Paskutinėse EYBL U-14 turo rungtynėse Gintaro Razučio auklėtiniai po sunkios ir apylygės kovos, antroje rungtynių dalyje išbarstę sukauptą persvarą, kuomet po dviejų kėlinių rezultatas buvo 23:11 mūsų ekipos naudai, paskutinėmis mačo sekundėmis Vilniaus KM komandai įmetus tritaškį nusileido 42:44 (14:9, 9:2, 7:15, 12:18).

Geriausiai mūsų ekipoje pasirodė Edvin Volodkovič, jo sąskaitoje 12 taškų, 9 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvus perdavimai.