Aršiai kovojusi SKM I „Electrolux“ nusileido lyderiams

2017 02 07 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate antradienį pralaimėjimą patyrė SKM I „Electrolux“ komanda.

Vilniečiai jaunučių vaikinų (U15) čempionate 75:86 (21:23, 19:20, 14:27, 21:16) nusileido turnyro lentelės lyderiams Mažeikių sporto mokyklos krepšininkams.

Po pirmojo kėlinio svečiai turėjo vos 2 taškų pranašumą (23:21), tačiau antrąjį ketvirtį jie pradėjo įspūdingai laimėdami atkarpą 16:4 ir išsiverždami į priekį 39:25.

Tačiau Gintaro Razučio auklėtinių šaltas dušas nesutrikdė, jie tarp pat atsakė spurtu ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos 3 taškai (40:43).

Vis dėlto, po petraukos mažeikiškiai ėmė didint savo pranašumą. Šeimininkams vis pavykdavo jį sumažinti, tačiau pasivyti varžovų – ne.

SKM ekipai Ernestas Stulgis pelnė 19 taškų, jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, perėmė 4, atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Rokas Radzevičius pridėjo 17 taškų, Domantas Malkauskas – 10.

Nugalėtojams 26 taškus surinko Jokūbas Rubinas.

Šeimininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (43 – 37), tačiau gerokai prasčiau šaudė iš toli. SKM ekipa pataikė vos 1 tolimą metimą iš 15 (7 proc.), tuo tarpu svečiai – 9 iš 22 (41 proc.).

Mažeikių komanda laimėjo visas žaistas 16 rungtynių ir yra turnyro lentelės lyderė. SKM komanda, iškovojusi 8 pergales ir tiek pat kartų pralaimėjusi, yra septinta.