Galingai po krepšiu kovojusi SKM II „Mes rūšiuojam!“ šventė pergalę Kėdainiuose

2017 02 08 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Trečiadienį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionate pergalę iškovojo SKM II „Mes rūšiuojam!“ komanda. Ji išvykoje 68:56 (21:23, 14:9, 22:10, 11:14) nugalėjo Kėdainių sporto centro auklėtinius.

Svečiai žaibiškai į priekį veržtis pradėjo po ilgosios pertraukos. O įpusėjus ketvirtajam kėliniui pirmavo jau 20 taškų (64:44).

Algirdo Budėno treniruojami vilniečiai turėjo akivaizdų pranašumą po krepšiu, iš viso jie nusiėmė 54 atšokusius kamuolius, tuo tarpu varžovai – 31.

Nugalėtojus į priekį vedė dvigubu dubliu pasižymėjęs Modestas Česlevičius. Jis pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. 12 taškų prie pergalės pridėjo Edmundas Doviltis, 11 surinko Houssamas Ibrahimas.

Šeimininkams net 30 taškų pelnė Armandas Macinavičius.

Turnyro lentelėje SKM antroji komanda su 6 pergalėmis ir 8 pralaimėjimais užima aštuntąją vietą. Tuo tarpu vieną pergalę per 16 rungtynių iškovoję kėdainiečiai – vienuolikti.