Ketvirtas kartas nemelavo: SKM III-„Eurosportas.lt“ įveikė marijampoliečius

2017 01 26 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Antrąją pergalę Moksleivių krepšinio lygos U-16 čempionate iškovojo SKM III-„Eurosportas.lt“ (2/9) krepšininkai. B divizione su vyresniais varžovais besivaržantys Tomo Urbelionio auklėtiniai išvykoje užtikrintai 72:54 įveikė Marijampolės ŽSM-„Fildingas“ (3/9) ekipą.

„Su šia komanda susitikome ketvirtą kartą. Vieni kitus puikiai pažįstame. Pirmose trejose rungtynėse vis pirmaudavome, bet visose krisdavome į duobę ir pralaimėdavome gana dideliu skirtumu. Šįkart pavyko pristabdyti jų lyderį Antanaitį ir visas rungtynes sužaisti be didesnių duobių.

Puikiai sužaidė mūsų įžaidėjas Nerijus Užkurnis. Marijampolėje šis vyrukas viską darė gerai, buvo pastebimas tiek puolime, tiek gynyboje, rinko taškus ir dalino perdavimus. Dėl įtempto tvarkaraščio Nerijus ketvirtajame kėlinyje gavo poilsio, kurio rungtynėse su marijampoliečiais nusiplenė,“- sakė SKM komandos treneris Tomas Urbelionis.

SKM III-„Eurosportas.lt“ mažylis Nerijus Užkurnis rungtynėse su marijampoliečiais per tris kėlinius pelnė 26 taškus. 9 taškus prie pergalės pridėjo Gytis Kiškis, 7 įmetė Deimantas Valavičius.

Pralaimėjusiems A. Juozaitis pelnė 16, M. Kalinauskas 15 taškų.