Krepšinio trilerį sostinėje laimėjo SKM II „Capital Liūtai“

2017 02 12 SKM.lt

Nuotr. autorius: L.Bartkus

Sekmadienį Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U13) čempionate sunkią pergalę iškovojo SKM II „Capital Liūtai“ ekipa.

Roko Kasparavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 62:56 (16:15, 16:20, 14:10, 16:11) nugalėjo Kauno KM „Perkūnas“ krepšininkus.

Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi ne kartą ir nė vienai ekipai nepavyko susikrauti įtikinamos persvaros.

Vilniečių pergalę lėmė geriau sužaista ketvirtojo kėlinio pabaiga. Likus žaisti penkioms minutės varžovai pirmavo 54:48. Tačiau tuomet šeimininkai laimėjo atkarpą 11:0 ir persvėrė rezultatą (59:54). Per likusią minutę kauniečiai perimti iniciatyvos nesugebėjo.

Nugalėtojus į pergalę vedė Rokas Čepononis. Jis pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

9 taškus surinko Ernestas Gerasimovič, jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, 8 taškus prie pergalės pridėjo Gustautas Bliujus.

Varžovams 15 taškų pelnė Jonas Sirvydis.

SKM II „Capital Liūtai“ savo sąskaitoje turi 10 pergalių ir 6 pralaimėjimus. Turnyro lentelėje jie užima penktąją vietą. Dvi pergales iškovoję ir 13 kartų pralaimėję kauniečiai – vienuolikti.

Jaunių (U17) čempionate SKM I „KPMG“ komanda savo aikštėje 66:75 (23:22, 13:20, 15:15, 15:18) nusileido Kretingos SM komandai.

Šeimininkams 19 taškų pelnė Jonas Labutis, 15 pridėjo Mantvydas Dabulis. Nugalėtojams 20 taškų pelnė Šarūnas Stankus.

SKM komanda savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 14 pralaimėjimų. Turnyro lentelėje ji – dvylikta. Kretingiškiai su 4 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų – aštunti.