MKL A divizionas: Vilnius 2:1 Kaunas

2016 12 03 SKM.lt

Nuotr. autorius: Evaldas Jankauskas

Pirmąjį žiemos šeštadienį (12.03) SKM krepšininkai MKL A divizione sužaidė tris rungtynes.

Sostinės KM II-„Mes rūšiuojam!” namuose priėmė Kauno KM „Aisčiai”, Sostinės KM III laikinojoje sostinėje žaidė su Kauno KM „Aisčiai" II, o Sostinės KM I-„Aviva" susirungė su Sabonio KC I-„Vytautas”.

MKL U-14 A divizione pralaimėjimą namų aikštėje patyrė Sostinės KM II-„Mes rūšiuojam!” ekipa. Algirdo Budėno treniruojami jaunieji krepšininkai turėjo pripažinti Kauno KM “Aisčiai” komandos pranašumą rezultatu 46:78.

Visų rungynių metu užnugaryje buvę SKM krepšininkai nė karto nebuvo išsiveržę į priekį. Tuo tarpu kauniečiai akimirką piekyje buvo net 33 taškais.

Rezultatyviausiai SKM tarpe sužaidė Mantas Šipkauskas, surinkęs 11 taškų ir sugriebęs 6 kamuolius. Edmundas Doviltis prie komandos prisidėjo 7 taškais.

Individualiai sėkmingesnes rungtynes sužaidė kauniečiai. Dvigubą dublį pelnė Rokas Jocius, į SKM krepšį sumetęs 17 taškų ir atkovojęs 14 kamuolių. Tiek pat taškų pelnė ir Vaidas Kavaliauskas. Jotvydas Milčiūnas prie pergalės jų pridėjo 12.

Sostinės KM II-„Mes rūšiuojam!” su  5 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais rikiuojasi 5 turnyrinės lentelės vietoje. Kauno KM „Aisčiai” yra 3.

Mačas tarp Vilniaus ir Kauno sėkmingiau susiklostė MKL U-13 A divizione rungtyniaujantiems Sostinės KM III krepšininkams. Pirmąją pergalę čempionate jie pelnė nuskynę aikštės šeimininkus Kauno KM „Aisčius” II rezultatu 67:53.

Pirmame kėlinyje iššovę SKM berniukai antrame ir trečiame kėliniuose sulaukė galingesnio varžovų atsako (8-18; 14-14; 17-15). Lemiamam ketvirty Karolio Čyžiaus treniruojami krepšininkai susiėmė, o po 10 minučių juodo darbo šventė pergalę.

Sunkiai išnarpliojama mįsle varžovams iš laikinosios sostinės šiandien tapo Mykolas Mačiulis, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 5 kamuolius. Puikiai jam talkino Dominykas Neverbickas, prie pergalės pridėjęs 10 taškų ir 7 atkovotus kamuolius.  9 taškus pelnė Enrikas Markinas.

Kauniečių gretose puikiai sužaidė Liutauras Serkevičius. Jis per 28 minutes pelnė net 21 tašką ir atkovojo 6 kamuolius. Mantas Juzėnas į SKM  krepšį įsūdė 12 taškų ir sugriebė 8 kamuolius. Aleksas Bieliauskas, nors pelnė tik 2 taškus, komandoje išsiskyrė atkovotais kamuoliais. Jų kaunietis surinko 11.

Pirmąją pergalė po 7 nesėkmių iškovoję SKM III krepšininkai MKL U-13 A diviziono turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 9 vietoje. Šiandien nukauti Kauno KM „Aisčiai” II yra 7 pozicijoje.

Tikra grandų kova šiandien vyko MKL U-14 A divizione tarp Sostinės KM I-„Aviva” ir Sabonio KC I-„Vytautas”. Mindaugo Noreikos treniruojami krepšininkai iškovojo jau 9 pergalę iš eilės, varžovus patiesę rezultatu 73:41.

Iki šiol tik sykį čempionate suklupe saboniukai didžiulio pasipriešinimo nepademonstravo. Nuo pirmo kėlinio į priekį paleidę SKM krepšininkus, jie niekaip nesugebėjo perimti iniciatyvos ir bent kartą išsiveržti į priekį. Tuo tarpu kokybišką krepšinį žaidę M. Noreikos auklėtiniai apie pralaimėjimą net nesusimąstė.

Rezultatyviausiai MKL U-14 A divizionate karaliaujančių Sostinės KM I-„Aviva” žaidėjų tarpe sužaidė Bartautas Linartas. Jis pelnė 16 taškų. Kasparas Sideravičius prie pergalės pridėjo 14 taškų. Po 11 pelnė komandos kapitonas Lukas Pivoriūnas (10 a.k.) ir Gytis Valickas.

Saboniukų gretose dvigųbą dublį surinko Olegas Kojenets. Jis pelnė 12 taškų ir sugriebė 10 kamuolių. Komandos kapitonas Lukas Lelevičius pralaimėtojams pridėjo 9 taškus.

Su 9 pergalėmis Sostinės KM I-„Aviva” ekipa rikiuojasi 1 turnyrinės lentelės pozicijoje. Sabonio KC I-„Vytautas” užima 4 vietą.