MKL U-13 čempionato B divizione – apmaudus pralaimėjimas lyderiams

2017 02 04 SKM.lt

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U-13 B diviziono čempionate Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) V komanda savo aikštėje 47:53 (10:11, 11:16, 13:11, 13:15) turėjo pripažinti Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos I komandos pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams pavyko išsiveržti į priekį 41:40, tačiau išlaikyti persvaros – ne.

Varžovai šiose rungtynėse metė net 30 baudų metimų, iš kurių rezalizavo 15, tuo tarpu SKM krepšininkai metė 13, iš kurių pataikė 7.

„Prieš rungtynes susirgo mūsų starto penketo žaidėjas Juras, todėl teko koreguoti žaidimo planą. Mačas buvo atkaklus nuo pat pradžių. Leisdavome pabėgti varžovams į priekį, o tuomet tekdavo vytis.

Pirmieji du kėliniai parodė, kad nors esame penktoji komanda, drąsiai galime žaisti prieš kitos mokyklos pirmąją.

Pritrūkome kovotojo charakterio. Nors ketvirtajame kėlinyje mums pavyko išsiveržti į priekį, tačiau tai užsikabinti nepadėjo.

Bet nieko baisaus. Esame jaunesni, turime mažiau patirties. Viskas ateis su laiku“, - sakė SKM V treneris Antanas Gliožeris.

SKM V MKL B diviziono C pogrupyje turi 5 pergales ir 7 pralaimėjimus. ŠMKA I komanda iškovojo 12 pergalių ir kartą pralaimėjo.