Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

„Olimpinę taurę“ su komanda šturmuojantis M. Pauliukėnas – MKL B diviziono MVP

2018 02 08 SKM.lt


Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Naudingiausiu Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) žaidėju Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B divizione tapo Medardas Pauliukėnas.

Sausį Arvydo Menkevičiaus treniruojama SKM I (6/4) komanda „Olimpinėje taurė“ (U19) per penkias rungtynes iškovojo tris pergales, o vienu pagrindinių jų kalvių buvo M. Pauliukėnas.

Bene skambiausia pergalė buvo pasiekta sausio 28 d., kuomet SKM savaitės rungtynėse sostinės krepšininkai 79:76 palaužė grupės lyderius Raseinius (7/2).

Po šios pergalės #skmvilnius ekipai tarsi išaugo sparnai – vasario 4 d. 87:66 įtikinamai nugalėti Marijampolės (3/6) atstovai, o jau rytojaus dieną vykusiame mače išvykoje 99:78 palaužti tolimosios Šilutės bendraamžiai.

Antrąjį 19-likmečių čempionato etapą SKM krepšininkai užbaigė itin reikalinga pergale namuose prieš Ukmergės (4/5) krepšininkus (85:77).

Šis laimėjimas A. Menkevičiaus auklėtiniams leido praktiškai užsitikrinti vietą tarp 8 pajėgiausių „Olimpinės taurės“ komandų.

Kelialapio į ketvirtfinalį vilniečiai netektų tik tuo atveju, jeigu Utenos (3/4) krepšininkai laimėtų visas likusias tris rungtynes. Tai yra sunkiai tikėtinas scenarijus, mat Utena per 3 dienas sužais 3 susitikimus, o tarp būsimų varžovų bus ir grėsmingieji Raseiniai. Vasario 10 ir 11 d. uteniškiai namuose sieks pergalių prieš Ukmergės ir Raseinių krepšininkus, o vasario 12 d. keliaus į Šilutę.

SKM ekipos varžove kovoje dėl bilieto į finalinį ketvertą greičiausiai taps Alytaus arba Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) komandos.

Ketvirtfinaliuose kovojama iki 2 pergalių.

„Olimpinėje taurėje“ SKM atstovai dalyvauja pirmąjį kartą.

Medardui Pauliukėnui atiteko unikalus prizas – treniruotė su profesionaliu klubu.

Geriausi SKM mėnesio žaidėjai renkami atsižvelgiant į asmeninius ir komandos rezultatus bei trenerių įžvalgas.

Simbolinis MKL B diviziono sausio mėnesio penketas

MEDARDAS PAULIUKĖNAS (SKM I (3/2), U19, treneris Arvydas Menkevičius)

ŽYGIMANTAS SIDERAVIČIUS (SKM I (3/2), U19, treneris Arvydas Menkevičius)

AUGUSTINAS MIKŠTAS  (SKM I (2/0), U17, treneris Rokas Kasparavičius)

MATAS MACIJAUSKAS (SKM III (1/1), U16, treneris Donatas Sabaliauskas)

AISTIS JOMANTAS (SKM III (2/0), U15, treneris Žilvinas Grušas)

Naujienų sąrašas