Pasiruoškite medalių medžioklei: SKM pradeda pasirodymus MKL finalo ketvertuose!

2019 05 06 Balys Šmigelskas/SKM.LT
SKM fanų laukia įdomi sezono pabaiga
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Įsibėgėjusi gegužė į Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) kiemą atpūtė svarbiausias sezono kovas. Artimiausiomis savaitėmis geriausios SKM komandos dėl medalių kovos Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL–MKL“) A diviziono finalo ketvertuose.

2018–2019 m. sezone elitiniame divizione SKM garbę gynė 10 komandų. 4 komandos jau pateko į savo amžiaus finalo ketvertus, dar dvi komandos šiuo metu žaidžia atkrintamųjų serijose, savo atstovus finaliniame ketverte SKM turės ir „Pirmajame iššūkyje“.

Nepasimesti tarp gausybės renginių ir rungtynių jums padės mokyklos svetainė SKM.LT.

„Pirmojo iššūkio“ (U12) finaliniame ketverte – „SKM-I #TRVLTM” viltys

Gegužės 10–11 d. Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje vyks svarbiausios „Pirmojo iššūkio“ kovos. Jose SKM atstovaus Tomo Urbelionio vadovaujama „SKM-I #TRVLTM” ekipa. Vilniečiai prieš kelias savaites vykusiame „Top 16“ etape iškovojo visas 3 pergales, o ketvirtfinalio serijoje iki 2 pergalių 2:0 palaužė  Marijampolės žaidimų ir sporto mokyklos (ŽSM) „Eurostandar“ komandą.

Pusfinalyje SKM auklėtiniai penktadienį susigrums su Kauno krepšinio mokyklos „Perkūnas“ bendraamžiais. Dvikovos pradžia 18:15 val.

Kitame pusfinalyje susigrums V. Knašiaus-I ir Klaipėdos krepšinio mokyklos ekipos.

Šeštadienį rungtynės dėl bronzos prasidės 15:00 val., o auksinis mūšis uostamiestyje startuos 17:00 val.

58570831 675123126278649 3483786585265143808 n

„SKM-I #TRVLTM” džiaugiasi patekę į U12 čempionato finalo ketvertą/T. Urbelionio nuotr.

„SKM-I EMSI Gorilos“ medalių sieks Europos čempionatą menančioje arenoje

Dukart MKL čempionais tapę Algirdo Milono auklėtiniai trečiojo trofėjaus sieks Alytuje. Pietų Lietuvos sostinėje U15 čempionato finalo ketvertas vyks gegužės 11–12 d.

Reguliariajame sezone „SKM-I EMSI Gorilos“ (20/2) finišavo antroje vietoje ir ketvirtfinalio serijoje 2:0 įveikė praėjusio sezono čempionus Tornado-I „Envija“.

Šeštadienį dėl bilieto į finalą vilniečiai susigrums su Alytaus sporto ir rekreacijos centro (SRC) auklėtiniais. Intriguojantis mūšis Europos čempionatą menančioje Dzūkijos arenoje prasidės 19:00 val.

Verta paminėti, kad „SKM-I EMSI Gorilos“ praėjusį savaitgalį užbaigė kovas Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL), kur taip pat sugebėjo prasibrauti į finalinį ketvertą.

Kitame pusfinalyje susidurs Kauno „Žalgirio-I“ ir V. Knašiaus-I „Jumex-I“ komandos.

Sekmadienį rungtynės dėl trečiosios vietos startuos 10:30 val., o mūšis dėl aukso prasidės 12:45 val.

IMG 3148

P. Velutis ir kariauna žengia į kovą dėl medalių/Elvio Žaldario nuotr.

Sėkmingas „SKM-I Tigrų“, „SKM-I Drakonų“ ir „SKM-I Warranty Expert“kelias

Į stipriausiųjų ketvertuką jau pateko dar 3 SKM komandos. U13 pirmenybių ketvirtfinalyje „SKM-I Tigrai“ 2:0 palaužė Alytaus SRC krepšininkus. Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai reguliariajame sezone (17/5) užėmė trečiąją vietą. SKM varžovas pusfinalyje ir finalinio ketverto vieta paaiškės artimiausiu metu.

P.Pilk

SKM auklėtiniai siekdami tikslo dirba išvien/E. Žaldario nuotr.

Į jį realiai pretenduoja patekti ir dar viena mokyklos komanda – „SKM-II GEALAN“. Tomo Purlio auklėtiniai reguliariajame sezone (15/7) užėmė 4 vietą ir šiuo metu rungiasi ketvirtfinalio serijoje su paėjusio sezono čempionais iš Panevėžio KKSC. Šiuo metu serijos rezultatas 1:1, o žūtbūtinė kova dėl bilieto į finalinį ketvertą vyks trečiadienį Vilniuje (P. Lukšio g. 2, „Sigmos“ sporto centras. Kamuolys į orą bus išmestas 16:00 val.

Steponas Zilakauskis

Tomo Purlio auklėtinių laukia lemiama dvikova Vilniuje/E. Žaldario nuotr.

Medalių medžioklėje šiemet vėl dalyvaus ir Karolio Čyžiaus vadovaujami „SKM-I Drakonai“ (19/3). Praėjusio sezono vicečempionai šiemet U14 čempionato reguliariajame sezone užėmė 2 vietą, o ketvirtfinalio serijoje užtikrintai 2:0 susitvarkė su Tornado-I „Alburnus“ ekipa.

60039537 348458265804502 67683135487213568 n

Jaunieji krepšininkai džiaugiasi patekę į finalinį ketvertą/Karolio Čyžiaus nuotr.

Atkrintamosiose varžybose šioje amžiaus grupėje dalyvauja ir Igno Pagalio treniruojami „SKM-II Riteriai“ (10/12). Ši ekipa ketvirtfinalyje susigrums su reguliariojo sezono čempionu Kauno „Žalgiriu“. Pirmosios rungtynes Kaune vyks gegužės 9 d., o Vilniuje komandos susitiks gegužės 12 d. Jeigu prireiktų trečiųjų rungtynių, jos gegužės 14 d. vyktų laikinojoje sostinėje.

IMG 3147

I. Pagalio auklėtinių laukia rimtas iššūkis/S. Čirbos nuotr.

Tiesiausiu keliu į finalo ketvertą žengė ir „SKM-I Warranty Expert“ (19/3). Mindaugo Noreikos auklėtiniai reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą, o ketvirtfinalyje 2:0 įveikė Kauno „Perkūną“.

SKM  varžovas pusfinalyje ir finalinio ketverto data paaiškės artimiausiu metu.

Warranty

Pirmąjį finalo ketvertą „SKM-I Warranty Expert“ laimėjo, tačiau kaip bus antrajame?/E. Žaldario nuotr.