Pergalingai atkrintamąsias pradėję SKM 17-likmečiai: mes galime patekti į finalo ketvertą (foto, video)

2018 02 19 Ieva Marija Černiauskaitė, SKM.lt

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

Vilniuje startavo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B diviziono U17 pirmenybių aštuntfinalio etapas. Pirmosiose serijos iki dviejų pergalių rungtynėse 106:60 užtikrintą pergalę prieš Biržų SC-„Compensa“ ekipą iškovojo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) I-oji komanda.

FOTOGALERIJA

Didelio žiūrovų palaikymo sulaukę Roko Kasparavičiaus auklėtiniai įveikę startinį jaudulį ilgai netrukus ėmė diktuoti savo sąlygas ir užtikrintai laimėjo visus rungtynių ketvirčius.

Nors rungtynių rezultatas triuškinantis, tačiau mačo metu SKM auklėtiniai žiūrovams nuobodžiauti neleido. Vaikinai kovėsi nuo pirmos iki paskutinės akimirkos. Trečiajame kėlinyje ant kojų visus žiūrovus sukėlė Mato Reklaičio dėjimas, o ketvirtojo kėlinio metu Žygimantas Nognius visus nudžiugino pelnydamas 100-ąjį tašką. Visų rungtynių metu puikią nuotaiką savo pasirodymais palaikė ir „G-Stars“ šokėjos.

Nesustabdomas vilniečių gretose buvo Augustinas Mikštas, kuris pelnė net 31 tašką. Žygimantas Nognius pridėjo 18 taškų, Matas Reklaitis 14, Rokas Sventickas ir Domas Vaičius po 12, Antanas Jokubauskas 11 ir Martynas Normantas 8 taškus.

Svečių komandoje išsiskyrė Domantas Dzimidas pelnęs 20 taškų, Kasparas Vaitaitis pridėjo 19, Arminas Zablackas 14.

Seriją komandos pratęs jau rytoj, kai dar kartą stos į kovą Biržuose, kuri, pergalės atveju, vilniečiams garantuotų vietą ketvirtfinalyje.

Po pirmųjų aštuntfinalio serijos rungtynių savo mintimis pasidalijo SKM auklėtinis Martynas Normantas.

rsz skm20180219 2

A. Mikštas pelnė 31 tašką/E. Žaldario nuotr.

Sveikiname su pergale, Martynai. Kas ją lėmė?

Manau, ją lėmė mūsų greitas puolimas, gera gynyba antroje rungtynių pusėje. Taip pat išskirčiau kovą po krepšiais ir gerą A. Mikšto žaidimą. Be to, buvo labai geras palaikymas. Susirinko daug žmonių, buvo labai geros emocijos ir žaisti buvo labai smagu.

Kalbant apie rungtynių atmosferą, ar dažnai tenka žaisti esant tokiam dideliam palaikymui?

Ne, mes kaip tik visi susitarėme prasidedant atkrintamosioms susikviesti kuo daugiau žmonių ir mums pavyko – labai smagu dabar laimėti.

Rytoj reikės važiuoti į Biržus. Kaip reikia žaisti, kad serija ten ir pasibaigtų?

Labai labai kovingai ir nekreipti dėmesio į teisėjų provokacijas, blogus švilpukus.

Manai, kad Biržuose gali būti šiek tiek sunkiau nei šiandien?

Taip. Šiandien buvome „ant bangos“, rytoj vis tiek būsime ne savo salėje, ne savas palaikymas, tad gali būti šiek tiek sudėtingiau.

Kitame etape jūsų lauktų varžovai iš Pakruojo arba Marijampolės. Kuri ekipa būtų parankesnė?

Manau, kad Marijampolė, nes praėjusį sezoną rungtyniavome su jais ir nesunkiai nugalėjome.

Ar komandos tikslas yra patekti į finalo ketvertą?

Taip. Manau, šiais metais mes tai galime padaryti.