Savaitės rungtynėse – svarbi ir graži SKM pergalė

2018 01 15 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Puikią pergalę Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) B diviziono U18 čempionate iškovojo Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) I (8/2) ekipa, pirmojo etapo finiše namų arenoje 69:50 palaužę grupės lyderius Alytaus sporto ir rekreacijos centro (9/1) auklėtinius.

Ši pergalė Karolio Čyžiaus vadovaujamai komandai užtikrino antrąją vietą grupėje ir sąlyginai palankesnį varžovą ketvirtfinalyje.

FOTO

Pirmajame kėlinyje virė atkaklių varžovų kova ir po dešimties minučių #skmvilnius pirmavo 17:13. Antrajame ketvirtyje sostinės krepšininkai pamažu didino savo persvarą, kuri po didžiosios  pertraukos pasiekė dviženklę ribą.

Paskutiniajame kėlinyje SKM išlaikė susikrautą persvarą ir šventė svarbią pergalę prieš Sigito Krukio auklėtinius.

Sostinės ekipoje išsiskyrė Kajus Steponavičius, kuris pelnė 16 taškų.

Alytiškių gretose sunkiai sulaikomas buvo Martynas Pocevičius (35 tšk.)

Dzūkai šiame mače vertėsi be sunegalavusio vidurio puolėjo Roko Bučio, o SKM rungtyniavo be nosies lūžį patyrusio sunkiojo krašto puolėjo Pauliaus Kazlovo.

SKM savaitės rungtynes papuošė puikų repertuarą pademonstravusios žaviosios „G-Stars“ šokėjos.