SKM „Drakonai“ – MKL U13 vicečempionai! (2 video, trenerių komentarai)

2018 05 20 Balys Šmigelskas, SKM.lt

Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris/SKM.lt

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Drakonų“ komanda iškovojo sidabro medalius. Karolio Čyžiaus auklėtiniai Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „LIDL–MKL“ U13 čempionato superfinale 73:78 (14:20, 16:13, 11:17, 32:28) nusileido Arvydo Sabonio krepšinio centro „Beko“ komandai.

„Lietuvos ryto“ arenoje vykusiame finale po dviejų kėlinių 33:30 pirmavo svečiai iš Kauno, o po 30 min. jų persvarą buvo išaugusi iki 60:51. Vis tik SKM ekipa rado savyje jėgų ir pakilo į lemiamą šturmą – po kelių šūvių iš toli ir sėkmingų prasiveržimų sostinės krepšininkai išsiveržė į priekį ir likus 2 minutėms jau patys turėjo 5 taškų pranašumą (70:65).

Vis tik rungtynių pabaiga sėkmingiau susiklostė A. Sabonio KC auklėtiniams, kurie ir šventė pergalę.

FINALO PROTOKOLAS

FINALO FOTOGALERIJA IR APDOVANOJIMAI

„Aišku, finale norisi laimėti, bet reikia išmokti pasidžiaugti ir antromis vietomis. Lemiamomis minutėmis neatsikovojome poros svarbių kamuolių, kurie tapo esminiais. Po to jau ir patys nesugebėjome užpulti, sustojome. Esame patenkinti,  niekam priekaištų neturiu. Atmosfera „Lietuvos ryto“ arenoje buvo tiesiog fantastiška. Tu dėl tokių akimirkų žaidi visą sezoną, nes mums, treneriams, ir žaidėjams žaisti ir būti tokiose arenose yra vienas malonumas’, – pergalės sakė K. Čyžius.

„Pergalė lėmė ilgas darbas sezono metu. Finale demonstravome tai, ties kuo ir dirbome. Žaidėjai pasitikėjo savimi ir atidavė visas jėgas. Labai dėl jų džiaugiuosi. Finalas, be abejo, buvo sunkesnis nei pusfinalis. Plungėje yra keli pagrindiniai žaidėjai, į kuriuos galime koncentruoti dėmesį, o SKM komandoje visi žaidėjai panašaus pajėgumo ir su jais nėra lengva. Rungtynių pabaigoje, minutės pertraukėlės metu, akcentavome gynybą, jog reikalinga pagalba iš tam tikrų vietų. Tiesiog susigynėme ir pavyko užpulti“, – mintimis dalijosi čempioniškos „Beko“ komandos strategas Remigijus Bardauskas.

Trečiąją vietą U13 čempionate iškovojo Tornado „Alburnus“ ekipa (treneris Šarūnas Zablockis), mažajame finale 67:60 (18:19, 19:10, 12:11, 18:20) įveikusi praėjusių metų čempionus Plungės sporto ir rekreacijos centro „Anra investicija“ (treneris Genadijus Glikmanas) krepšininkus.

BRONZINIO MAČO PROTOKOLAS

Pusfinalyje SKM po itin dramatiškos kovos 79:78 palaužė Tornado, o „Beko“ po permainingos kovos 81:72 susitvarkė su Plungės atstovais.

PUSFINALIO FOTOGALERIJA

SKM dėkoja Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubui, kuris šiame finaliniame ketverte jauniesiems krepšininkams ir jų šeimoms metu suteikė  nuostabias sąlygas žaisti bei stebėti svarbiausias sezono kovas.

Po finalinių rungtynių buvo paskelbtas ir simbolinis geriausių žaidėjų penketukas. Į jį pateko: