SKM I-„Aviva“ dvyniai pasistengė dėl pergalės MKL pirmenybėse

2017 02 02 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Po sėkmingo savaitgalio EYBL turnyre Latvijoje, kur SKM I-„Aviva“ iškovojo visas 5 pergales, Sostinės komanda vos neperdegė MKL pirmenybėse. Ketvirtadienį namų aikštėje Mindaugo Noreikos treniruojami krepšininkai U-14 A diviziono rungtynėse pustrečio kėlinio vijosi VKM I ekipą, o palaužti ją pavyko tik rungtynių pabaigoje.

Trečio kėlinio viduryje ekipas skyrė 11 taškų (29:40). Tačiau po lygiai 10 minučių rezultatas jau buvo lygus (59:59). Lyagiai komandos žaidė iį pirmas penkias lemiamo ketvirčio minutes, tačiau per paskutines 5 rungtynių minutes SKM vyrukai varžovams neleido pelnyti nei taško, patys įmetė 11 ir pakreipė šią krepšinio dramą savo naudai.

„Ėjau į rungtynes žinodamas ir suprasdamas, kuri einu. Savaitgalį daug jėgų atidavėme EYBL ture. Antradienį žaidėme su metais vyresniais. Tačiau žaidėm, kovojom, pirmą kėlinį paleidom. Puolėm neblogai, bet sunkiai sekėsi gintis. Trečiame kėlinyje iniciatyva buvo jau mūsų rankose, jos metu komanda neabejojau. Nors esam pavargę, man, kaip treneriui, reikia charakterio. Turime eiti ir dirbti nepaisydami aplinkybių,“- po rungtynių kalbėjo SKM I-„Aviva“ treneris M. Noreika.

Treneris savo komandoje išskyrė brolių Linartų duetą. Nors Adomas ir Bartautas nebuvo rezultatyviausi, dvyniai įnešė daug jėgos tiek puolime, tiek gynyboje. Kartu jie pelnė 29 taškus, atkovojo 15 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 5 metimus.

Lukas Pivoriūnas nugalėtojams pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 15 taškų pelnė Bartautas Linartas (6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 bl.), 14 pridėjo Adomas Linartas (9 atk. kam., 2 bl.), 12 – Kasparas Sideravičius, 10 – Gytis Valickas.

VKM gretose sunkiausiai stabdyti sekėsi Klemensą Knyzą ir Ovidijų Malicką, sumetusius atitinkamai 15 ir 12 taškų.