SKM I-„EMSI“ Klaipėdoje sugrįžo į pergalių kelią, SKM III apmaudžiai pralaimėjo

2017 01 15

Nuotr. autorius: S.Čirba

Dar prieš kelias dienas, po antrojo pralaimėjimo iš eilės, treneris Algirdas Milonas tikino, kad jo auklėtiniai sekmadienį Klaipėdoje parodys ką sugeba. Iš tiesų, Sostinės KM I-„EMSI“ komanda savo stratego nenuvylė.

Jo treniruojama SKM I-„EMSI“ komanda Moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U13) čempionate 70:51 (27:15, 13:13, 15:15, 15:8) išvykoje nugalėjo V.Knašiaus KM I-„Jumex“ ekipą.

Vilniečiai dviženklę persvarą susikrovė jau pirmajame kėlinyje. Įpusėjus ketvirčiui jie pelnė 9 taškus be atsako ir pirmavo 15:5.

Antrajame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau varžovams skirtumo sumažinti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje intrigos neliko visai. Ketvirtį svečiai laimėjo 15:8 ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų komandoje nesustabdomas buvo G.Alisas. Jis pelnė 19 taškų ir atkovojo net 20 kamuolių. P.Velutis prie pergalės pridėjo 15 taškų, D.Baranauskas – 11.

Aikštės šeimininkams 17 taškų pelnė A.Knystautas.

SKM komanda turnyro lentelėje su 11 pergalių ir dviem pralaimėjimais užima antrąją vietą.

Kitose U13 čempionato rungtynėse Sostinės KM III komanda savo aikštėje apmaudžiai 69:71 (20:24, 17:14, 26:17, 6:16) nusileido Plungės SRC-„Anra Investicija“ komandai.

Šiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Trečiajame kėlinyje vilniečiai laimėjo atkarpą12:4 ir išsiveržė į priekį 53:44.

Vis dėlto, lemiamas ketvirtis šeimininkams susiklostė nesėkmingai. Kėlinio pabaigoje svečiai visai ištirpdė skirtumą. Likus pusei minutės iki rungtynių pabaigos N.Radžius pelnė dvitaškį nuo lentos ir persvėrė rezultatą svečių naudai (70:69).

Po minutės pertraukėlės į lemiamą ataką nuskubėję šeimininkai suklydo ir buvo priversti prasižengti. Varžovai pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o M.Mačiulio tritaškis paskutinėmis sekundėmis skriejo pro šalį.

SKM III komanda U13 čempionate yra iškovojusi vieną pergalę ir 11 kartų pralaimėjusi. Vilniečiai turnyro lentelėje užima paskutinę vietą.