SKM I „EMSI“ MKL reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą

2017 04 09 SKM.lt

Nuotr. autorius: R.Lukoševičius

Sekmadienį baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U13) čempionato reguliarusis sezonas.

SKM I „EMSI“ paskutiniosiose rungtynėse savo aikštėje 83:63 (13:17, 33:14, 22:20, 15:12) nugalėjo Kauno Tornado KM I „Envija“ ekipą.

Nors po pirmojo kėlinio šeimininkai šiek tiek atsilikinėjo, antrojo ketvirčio antrojoje pusėje šeimininkai šovė į priekį ir varžovų nebeprisileido.

Algirdo Milono auklėtiniai laimėjo atkarpą 24:10 ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 46:31.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Paulius Velutis. Po 14 taškų pridėjo Kristupas Vigraitis ir Gediminas Alisas. Pastarasis atkovojo 11 kamuolių.

Varžovams 14 taškų pelnė Paulius Murauskas.

Vilniečiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (40-46), tačiau varžovai gerokai daugiau klydo (10-22).

Laimėję šias rungtynes SKM I „EMSI“ (20/2) liko antroje turnyro lentelės vietoje.

Pirmąją užėmė Kauno Sabonio KC I ekipa, per 22-as rungtynes patyrusi vos vieną pralaimėjimą. Paskutiniosiose rungtynėse kauniečiai 76:53 (16:5, 19:15, 17:19, 24:14) nugalėjo SKM II „Capital Liūtų“ ekipą.

Roko Kasparavičiaus auklėtiniams 21 tašką pelnė Rokas Čepononis. Po 8 taškus surinko Nojus Krulikauskas ir Paulius Matulionis. Šis atkovojo 11 kamuolių.

Paskutiniąsias rungtynes sužaidusi antroji SKM komanda (14/8) turnyro lentelėje užėmė penktąją vietą.

A divizione taip pat žaidusi SKM III ekipa (1/21) užėmė 12-ąją vietą.