„SKM-I Warranty Expert“ rungtynių maratoną baigė iškovodami MKL bronzą!

2019 05 20 SKM.LT

Nuotr. autorius: Fotodiena.lt

Bronzos medalius Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje („LIDL–MKL“) iškovojo „SKM-I Warranty Expert“ ekipa. U16 čempionato mažajame finale Mindaugo Noreikos auklėtiniai principiniame sostinės derbyje 82:80 (28:7, 17:28, 9:18, 28:27) pranoko „VKM-I NOI“ ekipą.

PROTOKOLAS

FOTOGALERIJA

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniai geriau pradėjo rungtynes ir pirmąjį ketvirtį laimėjo net 21 taško persvarą. Vėliau ekipa krito į duobę ir leido varžovams sugrįžti į rungtynes ir išlyginti rezultatą.

Likus 7,9 sek. rezultatas buvo 80:80, tačiau tuomet pavyzdinę ataką surengė M. Noreikos auklėtiniai – Lukas Pivoriūnas besiverždamas į baudos aikštelę prie savęs sutraukė du varžovus ir atidavė kamuolį be priežiūros likusiam Gediminui Alisui. Pastarasis sumaniai pašokdino atsivėrusią skylę skubėjusį užkamšyti oponentą ir pelnė pergalingą dvitaškį.

„Iš tikrųjų, manau, kad tai nebuvo man nuopelnas. Komandos draugas mane tiesiog labai gerai surado ir aš įmečiau lengvus taškus iš po krepšio. Manau, pergalę šiose permainingose rungtynėse padėjo iškovoti mūsų kaip komandos darbas kartu ir kovingumas“, – sakė pergalingo metimo autorius G. Alisas.

„Ketvirtojo kėlinio pabaigoje pavyko apsiginti. Tiek antrąjį, tiek trečiąjį kėlinį gynyba šlubavo, o ketvirtam kėlinyje pavyko keliose atkarpose apsiginti ir įgavome pranašumą. Paskui, pasinaudojus „suoliuku“, tiek taškai labai greitai ištirpo, bet tas sukauptas pranašumas, manau, mums davė pagrindinį raktą į pergalę“, – kalbėjo „SKM-Warranty Expert“ treneris M. Noreika.

Naudingiausiai bronziniame mače žaidė 22 taškus pelnęs, 13 kamuolių atkovojęs, 3 rezultatyvius perdavimus atlikęs, 4 kamuolius perėmęs ir 28 naudingumo balus surinkęs Gytis Valickas.

Augustinas Kiudulas surinko 23 naud. bal., L. Pivoriūnas – 16, G. Alisas – 14, Kasparas Sideravičius – 8.

Varžovų gretose išsiskyrė 28 naud. bal. surinkęs Emilis Butkus.

60343084 454361915319408 342743028785479680 n

SKM auklėtinis G. Alisas, kuris prieš savaitę triumfavo U15 čempionate, pateko į simbolinį U16 penketą. Kartu su juo penkete atsidūrė E. Butkus (VKM), Mintautas Mockus (V.Knašiaus KM), Radvilas Kneižys (V. Knašiaus KM) ir Olegas Kojonets (KM „Žalgiris“).

MKL bronzos medaliais rungtynių maratoną užbaigę „SKM-I Warranty Expert“ krepšininkai pakartojo praėjusių metų pasiekimą, kuomet U15 čempionate taip pat džiaugėsi bronzos medaliais.

Šį sezoną, kaip ir praėjusį, bronzinį apdovanojimą M. Noreikos auklėtiniai iškovojo ir Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL).

Ekipa kovo pabaigoje triumfavo MKL U17 B divizione, kur rungėsi su metais vyresniais varžovais.