SKM II-„Capital Liūtai“ kyla turnyro lentelėje

2017 03 26 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

SKM II-„Capital Liūtai“ iššovė tuomet, kada labiausiai reikėjo. Roko Kasparavičiaus auklėtiniai rungtynėse su Raseinių SC vargo tris ketvirčius, tačiau ketvirtajame kėlinyje tiesiog dominavo, atkarpą laimėjo 20:5, o rungtynes – 76:60.

Rezultatyviausias SKM gretose buvo Eimantas Liškauskas, per 24 minutes pelnęs 17 taškų. 12 taškų įmetė Rokas Čepononis, 10 pridėjo Gytis Gervickas. Paulius Matulionis pelnė 5 taškus, tačiau sugriebė 14 atšokusių kamuolių.

Raseinių komandoje sunkiai sustabdomas buvo Nojus Vaivada, kurio sąskaitoje 21 taškas. 13 pridėjo Tauras Karabinas.

Po šios pergalės SKM ekipa  įšoko į stipriausių U13 čempionato A diviziono komandų ketvertą. Vilniečių sąskaitoje – 14 pergalių ir 7 pralaimėjimai. SKM I-„EMSI“ rikiuojasi antroje vietoje (18/2), o čempionate pirmauja nei karto nepralaimėję Sabonio KC (20/0) krepšininkai.