#SKMSavaitėsRungtynės: „Capital Liūtai“ metė iššūkį favoritams (foto, video, statistika)

2017 10 22 SKM
Liūtams sezono pradžioje teko pajėgiausi varžovai
Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje (MKL) antrąjį pralaimėjimą patyrė Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) „Capital Liūtai“ (1/2), sekmadienį savo sirgalių akivaizdoje 62:74 (6:21, 23:9, 11:16, 22:28) nusileidę Tornado krepšinio mokyklos „Envija“ (2/0) komandai.

Pirmieji du kėliniai vyko lyg ant svarstyklių – pirmąjį ketvirtį 15 taškų persvara laimėjo kauniečiai, o antrajame jau dominavo SKM žaidėjai (23:9).

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino ir ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė vos 6 taškai. Vis tik puikiai savo sirgalių palaikomiems „Capital Liūtams“ dar labiau priartėti prie oponentų nepavyko.

FOTOGALERIJA

RUNGTYNIŲ PROTOKOLAS

Sostinės atstovų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 23 taškus pelnęs, 5 kamuolius atkovojęs ir 26 naudingumo balus surinkęs Paulius Matulionis. Jokūbas Fominas pridėjo 20, Nojus Krulikauskas 9 (7 rez. perd.) taškus.

Nugalėtojų komandoje, kaip ir tikėtasi, pirmuoju smuiku griežė perspektyvusis aukštaūgis Paulius Murauskas. Kaunietis pelnė 36 taškus, atkovojo 25 kamuolius, blokavo 4 metimus ir surinki 47 naudingumo balus.

Praėjusį sezoną šios komandos reguliariajame sezone atitinkamai užėmė 4 ir 5 vietas bei susitiko ketvirtfinalio serijoje, todėl nesuvestų sąskaitų ir emocijų netrūko ir sekmadienio dvikovoje,

Verta pažymėti, kad pirmąsias trejas čempionato rungtynes Roko Kasparavičiaus vadovaujami liūtai žaidė su praėjusio sezono prizininkais, todėl pergalės į šios SKM komandos kiemą dar tikrai ateis.

Juolab, jog antrajame čempionato ture vilniečiai 70:64 išvykoje jau sugebėjo palaužti praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojus – Arvydo Sabonio krepšinio centro auklėtinius.

Artimiausias rungtynes „Capital Liūtai“ žais lapkričio 4 d. namuose su Palangos sporto centro „Žematijos“ (0/2) klubu.

„Capital Liūtai“:  Paulius Matulionis 23 (5 atk.. kam.), Jokūbas Fominas 20, Nojus Krulikauskas 9, Rokas Čepononis 6 (2 per. kam.), Gytis Gervickas 4 (7 rez. perd.).

„Envija“: Paulius Murauskas 36 (25 atk. kam., 4 blok.. 47 naud. bal.),  Nojus Adomavičius 9, Erikas Skorobogatovas 7, Erikas Anušauskas 7.