Tomo Urbelionio SKM II-„Eurosportas.lt“ – antrame MKL atkrintamųjų etape

2017 02 11 SKM.lt

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Tomo Urbelionio treniruojama SKM II-„Eurosportas.lt“ MKL U-15 B divizione sėkmingai įveikė pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą. SKM komanda du kartus per dvi dienas įveikė VKM II ekipą.

Penktadienį (02.10) išvykoje SKM auklėtiniai Andriaus Šležo treniruojamą VKM II komandą įveikė rezultatu 62:58, o šeštadienį (02.11) nugalėtojams išaiškinti prireikė pratęsimo. Jame geriau sekėsi T. Urbelioniui&Co, kurie šventė pergalę rezultatu 62:59.

Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui švieslentėje degė lygūs skaičiai 55:55. Pratęsime Kasparas Supranavičius suvertė 5 taškus, dar 2 pridėjo Laimis Kavoliūnas ir to pergalei pakako.

„Šiandien vyrai žaidė degančiomis akimis. Klydome daug, bet čia pat griuvome ant kiekvieno kamuolio ir plėšėme jį varžovams iš rankų.

Atmosfera „Ateities“ vidurinėje mokykloje buvo nereali. Sausakimši balkonai ir ne vienas prarėktas balsas. Skirtumas neaugo daugiau 5 taškų nei vienos komandos naudai, o tai reiškė beveik 2 valandas nenutrūkstamo trilerio,“- po rungtynių emocijas dėstė T. Urbelionis.

Iš viso K. Supranavičius nugalėtojams surinko 21 tašką, Nerijus Užkurnis - 13, Natanas Nainys - 8.

Šios pergalės kaina – kelialapis į antrąjį MKL playoff‘ų etapą. Kitame etape SKM II-„Eurosportas.lt“ varžysis su Tauragės ir Šiaulių komandų poros nugalėtojais.