Trilerį Klaipėdoje laimėjusi SKM I „Aviva“ - MKL U14 finale

2017 05 13 SKM.lt

Mindaugo Noreikos treniruojama SKM I „Aviva“ komanda kausis dėl Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) U14 čempionato aukso.

Klaipėdoje vykstančiose finalo ketverto varžybose vilniečiai pusfinalyje po dramatiškos kovos 59:58 (10:15, 16:20, 22:9, 11:14) nugalėjo Kauno Sabonio KC I „Vytautas“ ekipą.

Vangiai pradėję rungtynes SKM krepšininkai po dviejų kėlinių turėjo 9 taškų deficitą (26:35). Tačiau po ilgosios pertraukos sugrįžę į aikštę vilniečiai smogė dviguba jėga. Jie laimėjo ketvirtį 22:9 ir persvėrė rezultatą (48:44).

Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus 11 sekundžių SKM ekipa pirmavo 2 taškais (59:57). Varžovai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų. O per likusias kelias sekundes vilniečiai pergalės iš rankų nepaleido.

Nugalėtojams G.Valickas pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius. 14 taškų prie pergalės pridėjo G.Alisas, 6 surinko B.Linartas. Varžovams 21 tašką pelnė R.Kabašinskas.

Finale SKM I „Aviva“ žais su Š.Marčiulionio KA I-„Teknos“ ekipa, kuri pusfinalyje 58:45 nugalėjo V.Knašiaus KM I-„Authentic Cars“ komandą.