U14 atkrintamosios: SKM II „Mes rūšiuojam!“ pergalė ir nesustabdomas H. Žukovski

2017 04 23 SKM.lt
H.Žukovski pelnė net 29 taškus
Nuotr. autorius: S.Čirba

SKM II „Mes rūšiuojam!“ komanda pergalingai pradėjo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U14) čempionato atkrintamąsias varžybas.

Vilniečiai savo aikštėje 79:63 (13:20, 32:13, 16:22, 18:8) nugalėjo B diviziono čempionę Kauno KM „Perkūnas“ komandą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Vilniečiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (43-35) ir perėmė daugiau kamuolių (17-9). Tiesa, abi komandos nemažai klydo. Šeimininkai prarado 20 kamuolių, o kauniečiai – 25.

Nugalėtojams net 29 taškus pelnė Henrik Žukovski. Jis taip pat atkovojo 4 bei perėmė 5 kamuolius.

13 taškų pelnė Edmundas Doviltis. Jis dar atkovojo 11 kamuolių. Po 11 taškų prie pergalės pridėjo Modestas Česlevičius (8 atk. kam.) ir Mantas Šipkauskas.

Varžovams po 12 taškų surinko Vytis Černius ir Erikas Čerkauskis.

„Buvo sunkios rungtynės. Mačo pradžia – tikras nervų karas. Ypač pirmajame kėlinyje žaidėme sunkiai, todėl ir pralošėme (13:20). Galbūt nesusitvarkėme su jauduliu? O gal ir ta pertrauka padarė meškos paslaugą, juk nuo balandžio 1 dienos neturėjome rungtynių.

Tačiau antrajame kėlinyje persilaužėme, vaikinai išėjo labai užsivedę. Žinoma, reikia pažymėti H.Žukovski indėlį. Čia buvo jo rungtynės, 29 taškai!“ - kalbėjo vilniečių treneris Algirdas Budėnas.

Antrosios rungtynės sekmadienį vyks Kaune. Jei prireiks trečiųjų, jos balandžio 26 dieną bus žaidžiamos SKM aikštėje.

Poros nugalėtoja ketvirtfinalyje žais su pirmąją vietą reguliariajame sezone užėmusia Š.Marčiulionio KA I „Teknos“ ekipa.