U14 čempionato lyderė SKM I-„Aviva“ sutriuškino šiauliečius

2017 01 13 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) berniukų (U14) čempiono lyderė Sostinės KM I-„Aviva“ komanda 90:58 (18:13, 31:12, 20:15, 21:18) savo aikštėje sutriuškino Šiaulių KA „Saulė“ I krepšininkus.

Intriga laikėsi tik pirmojo kėlinio pradžioje. Ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai, o šeimininkai pirmavo vos 4:2. Laimėję atkarpą 8:2 SKM krepšininkai pabėgo į priekį 12:4, tačiau netrukus varžovai atsakė 5 taškais be atsako ir sumažino skirtumą iki 3 (9:12).

Antrąjį kėlinį šeimininkai laimėjo daugiau nei dvigubai (31:12) ir prieš ilgąją persvarą jau turėjo solidžią 24 taškų persvarą (49:25).

Per likusius du kėlinius varžovai grėsmės nebekėlė.

Nugalėtojams G.Valickas pelnė 21 tašką. 16 taškų surinko A.Linartas, 10 – L.Pivoriūnas (7 atk. kam.). K.Sideravičius pelnė 4 taškus, tačiau komandos draugams atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

Varžovams po 11 taškų pelnė T.Paražauskas ir M.Gasparaitis.

Vilniečiai yra U14 čempionato lyderiai. Jie laimėjo 12 iš 13 žaistų rungtynių.