Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Atidarytas čempioniškas SKM EMSI stendas! (foto, video)

2018 02 05 SKM.lt


Nuotr. autorius: Karolis Kavolėlis

Lietuviškame degalinių tinkle EMSI atidarytas čempioniškas Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) stendas.

Nuo šiol Savanorių pr. 225 įsikūrusioje degalinėje lankytojų dėmesį trauks šlovės siena, kurioje įamžintas SKM EMSI komandos triumfas 2015–2016 ir 2016–2017-ųjų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) sezonuose.   

FOTOGALERIJA

„SKM komandos pasiekimai mus tikrai labai džiugina. EMSI taip pat prisideda prie jaunųjų krepšininkų ugdymo ir meistriškumo. Norėčiau padėkoti treneriui Algirdui Milonui ir SKM vadovybei, kurie pasirinko sunkų, bet labai reikalingą darbą. Tikiuosi, prie šio stendo susitiksime ir vėliau, kai taurių kolekcija dar pasipildys“, – kalbėjo EMSI vadybininkas Petras Aškinis.

„Visų pirma, didelis ačiū už tokį gražų stendą. Mums labai smagu, kad didžiausia Lietuvos krepšinio mokykla yra remiama lietuviškiausio degalinių tinklo. Tie vyrai, kurie iškovojo du MKL titulus, pasistengs jų iškovoti ir dar daugiau. Padarysime viską, kad EMSI tinklas būtų matomas kartu su mūsų gražiomis pergalėmis“, – atidarydamas stendą kalbėjo strategas, SKM sporto vadovas A. Milonas.

Stendo atidarymą SKM EMSI krepšininkai ir jų tėveliai paminėjo apsijuosdami Lietuvos Trispalve, kuri simbolizuoja sėkmingą dviejų lietuviškų organizacijų partnerystę ir atkurtos valstybės šimtmetį.

Vėliau tėveliai buvo pakviesti išmėginti rankos taiklumą, o taikliausiems atiteko unikalūs Lietuvos rinktinės marškinėliai su istorinėmis stilizuotomis kaukolėmis.

Malonu, kai vaikai yra taip įvertinami. Jie krepšinio aikštėje palieka labai daug jėgų, o treneris A. Milonas labai rūpinasi savo auklėtiniais. EMSI degalinėje tenka apsilankyti reguliariai, tačiau dabar, manau, užsuksime čia dar dažniau“, – kalbėjo MKL čempiono Mato Klimantavičiaus tėtis Darius.

Stendas – labai gražus. Prisiminimai iš abiejų sezonų yra labai geri. Tikiuosi, šiemet vėl laimėsime čempionatą. Dar liko labai daug rungtynių. Vienos iš jų bus itin sunkios, kitos galbūt lengvesnės, bet niekada negalime nuvertinti varžovų, ką visada ir kartoja mūsų treneris“, – mintimis dalijosi čempioniškos komandos narys Kristupas Vigraitis.

EMSI ir SKM partneriais yra jau antrąjį sezoną. Lietuviškame degalinių tinkle SKM auklėtinių tėveliams kuras visuomet kainuoja pigiau, o nuo kiekvieno litro degalų vienas centas keliauja tolimesniam jaunųjų krepšininkų ugdymui. 

 

Naujienų sąrašas