Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

D. Vilys apie SKM „Titanų kovas“: „Tai – labai gera patirtis"

2018 10 02 Tomas Spaikas Dzidzevičius/SKM.LT

M. Mačijauskas ir E. Stulgis dramatiškai išplėšė pirmąją vietą savo amžiaus grupėje
Nuotr. autorius: Dmitrijus Radlinskas

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) praėjusį sekmadienį surengė neeilinį turnyrą Lietuvoje, kurį pavadino garbingu „2X2 Titanų kovų“ vardu.

Daugiau nei šešiasdešimt komandų rinkosi į kasmetinį Vilniaus sporto ir kultūros festivalį, kuriame buvo įrengta krepšinio zona po stogu. Šešios amžiaus grupių kategorijos, medaliai, rėmėjų prizai, XBOX žaidimai kūrė gerą atmosferą bei skatino prisijungti prie oranžinės fiestos visą sekmadienį.

FOTOGALERIJA

Medalius bei rėmėjų įsteigtus prizus nugalėtojams įteikė puikią krepšininko karjerą turėjęs vidurio puolėjas Rolandas Matulis ir savąją pradedantis Vilniaus „Perlo“ įžaidėjas Domantas Vilys.

„Labai smagu, kad vyksta tokie turnyrai. Kai aš buvau jaunesnis, man labai patikdavo juose dalyvauti. Vasarą kiekvieną savaitgalį keliaudavau vis į kitus turnyrus. Manau, tai yra labai gera patirtis, kai esi jaunas. Ypač, jei laimi medalį“, – užklupusiomis emocijomis apie vaikystę pasidalino D. Vilys.

Kiekviena dvikova pasižymėjo aštriu žaidimu bei karštomis emocijomis po kiekvieno sėkmingo metimo.

„Svarbiausia yra sunkus darbas“, – pridūrė „Perlo“ jaunasis talentas, kalbėdamas apie skirtumus tarp mėgėjų ir profesionalų krepšinio.

Rugsėjį ne tik startavo 12-asis SKM sezonas, tačiau įvyko ir dar keturi turnyrai. Mintimis apie sezono pradžią pasidalino SKM įkūrėjas bei „2X2 Titanų kovų“ organizatorius Andrius Čerškus.

„Iš tikrųjų, darbingas savaitgalis ir rugsėjis. Vyko Vilniaus „Ryto“ ir SKM sezono atidarymo, Justiniškių bendruomenės, „Tautų mugės“ turnyrai, o šį mėnesį vainikuojame su „2X2 Titanų kovomis“. Tokio formato dar nebuvo“, – pasakojo A. Čerškus.

Vilniaus sporto ir kultūros festivalyje apsilankė apie 20 tūkst. žmonių, tad praėjusį savaitgalį parodų centras „Litexpo“ tapo tikru traukos centru.

 „Didžiulė šventė. Dalyviai gali ne tik krepšiniu, bet ir kitomis pramogomis pasimėgauti. Fantastiškas savaitgalis tiek vaikams, tiek tėvams“, – apie organizuoto festivalio sėkmę tvirtino A. Čerškus.

SKM sveikino prizines vietas užėmusias komandas bei juos apdovanojo rėmėjų 7Days, 7Pack, „Kamikadzė“ japonų virtuvės bei Apollo boulingo įsteigtais prizais.

remejufoto

NUGALĖTOJAI:

2010 m. ir vėliau gimę – I vieta „Šeškai“, II vieta „Tigrai“, III vieta „Lazdynų Grizliai 2010“

2008–2009 m. – I vieta „Gepardai“, II vieta „Vilkiukai 2009“, III vieta „Degantys kamuoliai“

2006–2007 m. – I vieta „Utena“, II vieta „Alancai“, III vieta „Vilkai“

2004–2005 m. – I vieta „Gorilos“, II vieta „Kūlverstukai“, III vieta „Pusantro Bus“

2002–2003 m. – I vieta „Vienas – penki“, II vieta „Plata O'plomo“, III vieta „Vikingai“

2001 m. ir anksčiau gimę – I vieta „A-Komanda“, II vieta „SKM treneriai“, III vieta „Fabai“

 

Naujienų sąrašas