Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Daugiau nei krepšinis: registruokis į SKM atvirų durų dienas!

2018 08 01 SKM.LT


Nuotr. autorius: SKM.lt

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) kviečia ruoštis artėjantiems mokslo metams ir skelbia atvirų durų dienas 2018–2019 m. sezonui. Atvirų durų dienose laukiami ikimokyklinio amžiaus darželinukai (4–6 metų), moksleiviai (7–18 metų), jų tėveliai ir šeimos nariai. Jose aptarsime jūs lūkesčius ir rekomenduosime būtent jums tinkamiausią kryptį. 

„Siekiame, kad vaikams ir tėveliams rugsėjis būtų kuo paprastesnis ir patogesnis. Todėl kviečiame jau dabar užsiregistruoti į SKM atvirų durų dienas (jos vyks paskutinę rugpjūčio savaitę) ir atostogauti jau žinant, kas laukia vasaros pabaigoje", – ragina SKM direktorius Justas Jankauskas.

REGISTRACIJA Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

Kodėl verta tapti SKM dalimi?

Visi SKM auklėtiniai treniruotėse išlavintus sugebėjimus gali pademonstruoti oficialiose rungtynėse – SKM „VitirON KIDS" čempionate, o geriausieji sostinės garbę gina Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje („LIDL–MKL"). SKM trenerių kolektyvą sudaro šiuolaikiški, savo darbą bei vaikų psichologiją išmanantys specialistai. 

#SKMVilnius nuolat organizuoja susitikimus su sporto pasaulyje sėkmingai įsitvirtinusiomis asmenybėmis – sporto komentatoriais, sporto žurnalistais, operatoriais, fotografais, skautingo specialistais, teisėjais, sekretoriato darbuotojais ir kitais savo srities profesionalais. Jie motyvuoja jaunuosius krepšininkus ieškoti ir atrasti didžiąją savo gyvenimo aistrą, o ją atradus, pataria, kaip judėti pasirinktu keliu ir siekti savojo tikslo.

Šeimos laisvalaikis – viena pamatinių SKM vertybių. Pramoginių ir sveikos gyvensenos renginių kalendoriuje savo mėgstamas veiklas atras visi – moksleiviai, mamytės, tėveliai, broliukai, sesutės ir kiti šeimos nariai bei jų draugai.

Praėjusį sezoną SKM mergaitėms pasiūlė parodomąsias nemokamas treniruotes, o šiemet ketina plėsti šią veiklą ir organizuoja norinčių sportuoti mergaičių grupę. 

 

SKM glaudžiai bendradarbiauja su reprezentaciniu sostinės Vilniaus „Ryto" klubu. Ši ilgalaikė partnerystė tęsis ir artėjantį sezoną, tad SKM moksleiviai ir jų šeimos tradiciškai bus svarbi Vilniaus krepšinio bendruomenės dalis. 

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą visada rasite oficialioje mokyklos svetainėje SKM.lt ir socialiniuose tinkluose, o iškilus bet kokiems klausimams, visuomet laukiame jūsų laiškų (info@skm.lt) arba skambučių (8 679 24 419).

REGISTRACIJA Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

 

Naujienų sąrašas