Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Dieninę stovyklą aplankė V. Baumila, V. Žūsinaitė, M. Mizgaitis, G. Kupstytė, V. Žala ir A. Tamulionis

2017 06 08 SKM

Stovyklautojui pasisekė: ant jo galvos - Dakarą įveikęs šalmas, jam - V. Žalos dėmesys
Nuotr. autorius: Elvis Žaldaris

SKM dieninėse stovyklose - svečių dienos. Mažuosius sportininkus šešiose skirtingose mokyklose aplankė gerai žinomi sportininkai bei sportui neabejingos televizijos ir scenos įžymybės. Matyti žmonės dalinosi patirtimi apie savo kasdienybę, didžiausius pasiekimus sporte ir  pasakojo, kas juos paskatino rinktis jų kelią.

Lenktynininkas Vaidotas Žala aplankė stovyklautojus Maironio progimnazijoje. Dakaro ralio dalyvis prisiminė Pietų Amerikoje patirtus nuotykius ir sunkumus,  papasakojo apie lenktynininko kasdienybę bei atsakė į mažųjų sportininkus klausimus. Baigiantis susitikimui „Bee Dakar“ komandos veidas vaikams matavo net dviejuose Dakaro ralio varžybose dalyvavusį šalmą, kai kam pasisekė įlįsti ir į lenktynininko kombinezoną.

Mindaugas Mizgaitis, Pekino olimpinės žaidynėse iškovojęs sidabro medalį, vaikų dėmesį prikaustė imtynių veiksmais - pamokė šio sporto pradmenų. Naujai patirčiai SKM treneriai paruošė specialų čiužinį. Po praktinių užsiėmimų imtynininkas atsakė į šimtą Pilaitės mikrorajone stovyklaujančių vaikų klausimų, o pabaigai pakilnojo visus to norinčius.

Simono Daukanto progimnazijoje svečiavosi dainininkas Vaidotas Baumila, kuris dalinosi savo patirtimi apie didžiąją sceną bei prisiminimais apie krepšinio treniruotes, trenerius, varžybas bei komandos draugus, kvėpavimo svarbą ne tik sporto salėje, bet ir už jos ribų. Vėliau dainininkas drauge su būriu stovyklautojų gamino gigantiškus muilo burbulus.

TV3 sporto žinių vedėjas Aurimas Tamulionis Lazdynų mikrorajono stovyklautojus mokė kaip profesionaliai skaityti žinias. Visa tai vyko Lazdynų vidurinėje mokykloje. Žiniukas išsidavė, kad yra sportiškas vyras, mat žaidžia tiek Lietuvos žurnalistų krepšinio, tiek futbolo rinktinėse.

Stovyklautojus Inžinerijos licėjuje lankė lengvaatletė, daugkartinė Lietuvos čempionė Giedrė Kupstytė. Rutulio stūmikė vaikus įtraukė į masinę treniruotę, kurioje reikėjo kuo toliau nusviesti įsivaizduojamą rutulį. Vėliau didesni stovyklautojai teorines žinias pritaikė nuo tritaškio linijos stumdami krepšinio kamuolį. G. Kupstytė taip pat parodė iškovotus medalius, Lietuvos rinktinės aprangą.

Olimpietė, ilgų distancijų bėgikė ir Vilniaus maratono rekordininkė Vaida Žūsinaitė kiek anksčiau lankėsi Balsių progimnazijoje. Savo istorijomis apie ištvermę, kentėjimą kai  sunku ir euforiją finišavus ji pakerėjo ne tik vaikus, bet ir SKM trenerius. 

Naujienų sąrašas