Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

H. Pivorius: „Noriu įrodyti, jog galime siekti pačių aukščiausių tikslų“

2018 09 10 Erikas Petrikas, SKM.LT

Hubertas Pivorius
Nuotr. autorius: FIBA

Vienam iš Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir  Lietuvos jaunučių rinktinės (iki 16 metų) lyderių, geriausiam Europos čempionato snaiperiui Hubertui Pivoriui ši vasara buvo ypatinga – sostinės krepšininkas pirmą kartą apsivilko Lietuvos rinktinės marškinėlius.

Senojo žemyno pirmenybėse Serbijoje Lietuvos rinktinė per 7 rungtynes iškovojo  5 pergales ir galutinėje komandų rikiuotėje užėmė 7 vietą. H. Pivorius šiame čempionate krepšį iš toli atakavo pribloškiančiu taiklumu (18/34 tritaškiai, 52,9 proc.) ir pagal rezultatyvumą buvo antras Lietuvos  jaunučių komandos žaidėjas (vid. 13 tšk. per rungtynes, 11,4 naud. bal.).

2018–2019 m. sezoną H. Pivorius su „SKM-Electrolux“ komanda varžysis net dviejuose Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL“ ) A divizionuose – U17 ir metais vyresnių U18 čempionate.

Apie išsipildžiusias svajones, praėjusį Europos čempionatą ir laukiančius iššūkius H. Pivorius pasidalino mintimis su SKM.LT skaitytojais.

rsz hpivoriaus fotke nr6

FIBA nuotr.

–  Nuo mažens svajojai patekti į Lietuvos rinktinę. Kokie įspūdžiai tai padarius?

–  Čempionatas nesusiklostė taip, kaip tikėjomės, 7 vieta netenkino mūsų, bet kita vertus ketvirtfinalyje Europos čempionei Kroatijai pralaimėjome vos dviem taškais. Asmeniškai džiaugiuosi savo pasirodymu ir esu laimingas, jog treneriai manimi pasitikėjo. Taip pat įgavau neįkainojamos patirties pirmą kartą dalyvaujant tokio lygio varžybose, o įspūdžiai tik patys geriausi. Kas be ko, tai yra svajonės išsipildymas, kai gali atstovauti savo šaliai, o tai, be abejo, stumia ir motyvuoja tave judėti į priekį.

–  Kaip vertini patirtį žaidžiant su įvairių šalių atstovais?

–  Visos komandos buvo tikrai pačio aukščiausio lygio. Visos ruošėsi kiekvienoms rungtynėms labai atsakingai. Mums grupės varžybos nebuvo lengvos, nors skirtumas to gal ir neparodo, tačiau į kiekvienas rungtynes turi eiti nusiteikęs šimtu procentų, o jei ateisi apsnūdęs ir nepasiruošęs – iškart būsi nubaustas.

–  Kaip apskritai vertini prabėgusią vasarą?

–  Labai daug dirbau ties fiziniu pasirengimu, kadangi kol kas man dar jo trūksta, taip pat nueidavau ir į krepšinio salę padirbėti individualiai ir tobulinti savo krepšinio abėcėlę. Su rinktine dirbome apie pusantro mėnesio, turėjome labai daug treniruočių ir kontrolinių rungtynių, ir patį Europos čempionatą. Po čempionato su šeima buvau išvykęs atostogų, stengiausi šiek tiek atsiriboti nuo krepšinio ir pailsėti prieš ateinantį sezoną.

–  Šis sezonas bus pilnas iššūkių – U18 A divizionas, U17 A divizionas, ar jautiesi pasiruošęs iš naujo įrodyti, jog komanda gali siekti aukščiausių tikslų?

–  Tiesą sakant, labai laukiu šito sezono. Kartu su komanda norime įrodyti, jog galime siekti pačių aukščiausių tikslų tiek U17, tiek U18 A divizionuose. Jaučiuosi pasiruošęs ir nekantriai laukiu artėjančio „LIDL–MKL“ sezono.

h.pivoriaus fotke nr5

Hubertas Pivorius yra pasiruošęs naujiems iššūkiams ir nekantriai laukia artėjančio sezono/Elvio Žaldario nuotr.

Naujienų sąrašas