Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Jaunasis SKM snaiperis A. Kiudulas: „Tikslai yra patys aukščiausi“

2018 10 04 Kamilė Vinnikaitė/SKM.LT

Augustinas Kiudulas treniruotėje „Siemens“ arenoje
Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Penkiems Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtiniams — Lukui Pivoriūnui, Geraldui Jonaičiui, Edgarui Žižiui, Gediminui Alisui ir Augustinui Kiudului Vilniaus „Ryto“ rungtynės su Malagos „Unicaja“ tapo ypatingos. Ilgosios pertraukos metu, daugybės žiūrovų akyse, jie išbandė savo jėgas snaiperio konkurse. Penkiais taikliais metimais pradėjęs A. Kiudulas pateko į finalą, kuriame susitiko su E. Žižiu ir jame iškovojo pirmąją vietą. Po iškovoto titulo A. Kiudulas su SKM.LT skaitytojais sutiko pasidalinti mintimis apie konkursą bei ambicijomis, kurių sieks šį sezoną.

— Trumpai pasidalink savo emocijomis ir mintimis užklupusiomis po snaiperio vardo iškovojimo.

Visų pirma, noriu padėkoti treneriui Mindaugui Noreikai už suteiktą galimybę dalyvauti konkurse. Laimėjus tokioje arenoje, žinoma, aš džiaugiausi. Ypač prieš tiek žmonių. Žengdamas į aikštelę jaučiau jaudulį, bet po pirmųjų taiklių metimų išgirdau plojimus ir tai man suteikė pasitikėjimo savimi. Kadangi dabar esu metimo technikos tobulinime, nemaniau, kad laimėsiu. Tikrai džiaugiuosi sudalyvavęs renginyje ir patyręs džiaugsmingų emocijų.

— Teko stebėti „Ryto“ rungtynes prieš Malagos klubą. Kokį įspūdį paliko Ch. Kramerio dėjimas bei atmosfera arenoje?

— Įspūdis buvo nerealus. Ypač matant 190 cm ūgio žaidėjo (Ch. Kramerio) atliekamą dėjimą arenoje, o ne per televizorių. Atmosfera „Siemens“ arenoje, kaip visada, nereali. Matosi, kad žmonės yra išsiilgę savo komandos krepšinio.

— Kokie tavo pačio ateities planai ir tikslai? Svajoji žaisti už savo miesto komandą ar krepšinis tik laisvalaikio praleidimas?

Ateityje save įsivaizduoju kaip krepšininką. Esu aktyvus ir energingas, tad negalėčiau visą dieną dirbti biure. Taip pat esu toks, kuris reikalauja daug iš savęs, tad tikslai patys aukščiausi. Mano svajonė — žaisti krepšinį aukštame lygyje, o žaidimas už savo miesto komandą būtų ne tik garbė, bet ir svajonės išsipildymas.

— Nesenai praūžė keturi SKM organizuojami krepšinio turnyrai. Galbūt teko juose dalyvauti? Kaip manai, kokią naudą tavo amžiaus krepšininkams suteikia dalyvavimas juose?

— Deja, dalyvauti neteko. Manau, jaunimas tokiuose turnyruose pasimoko iš kitų, analizuoja žaidimą, įgauna patirties, kurios prireikia ir treniruotėse, ir rungtynėse.

— Šį sezoną „SKM I-Warranty Expert” ekipa ir toliau varžysis MKL A divizione. Kokius tikslus išsikėlėte šiais metais bei kokios tavo paties ambicijos?

— Kaip ir kiekvienais metais, pagrindinis tikslas yra patekti į finalinį ketvertą ir iškovoti kuo aukštesnę vietą. Aš tik šią vasarą patekau į šią komandą. Man tai nauji žmonės, aplinka, įgūdžiai, treniruotės intensyvesnės. Manau, jog šiuo metu man viskas klostosi visai neblogai. Šį sezoną noriu sužaisti geriausiai iš visų žaistų MKL A divizione, todėl reikės daug dirbti ir siekti pergalių kartu su komanda.

 

Naujienų sąrašas