„LEU-Safety Style“ išplėšė dramatišką pergalę RKL čempionate

2017 02 19 SKM.lt

Nuotr. autorius: S.Čirba

Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionate dramatišką pergalę iškovojo Vilniaus „LEU-Safety Style“ komanda. Ji savo aikštėje 72:71 (11:18, 18:17, 23:17, 20:19) nugalėjo Rokiškio „Fenikso“ krepšininkus.

Komandų statistitika – panaši, vilniečiai išsiskyrė kovodami po krepšiu. Jie nusiėmė 44 kamuolius, o varžovai – 35.

Pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net trylika kartų. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutei svečiai pirmavo 4 taškais (71:67). Tuomet E.Dubauskas atkovojo kamuolį gynyboje atliko perdavimą T.Jagėlai, o šis smeigė iš toli ir sumažino skirtumą iki minimumo.

Likus 20 sekundžių varžovo pražangą išprovojavo E.Dubauskas. Krepšininkas sumetė abu baudos metimus ir persvėrė rezultatą vilniečių naudai.

„Buvo labai sunkios rungtynės, kovojome taškas į tašką. Likus minutei varžovai pirmavo, tačiau mums sėkmė šypsojosi, geriau sužaidėme mačo pabaigą ir išplėšėme pergalę. Labai permainingos rungtynės, vyrai - šaunuoliai, nes kovėsi iki galo“, - sakė „LEU-Safety Style“ treneris Egidijus Ženevičius.

Nugalėtojams Tadas Jagėla pelnė 19 taškų (6 atk. kam.), 15 surinko Paulius Kamarauskas (7 atk. kam.), 14 pridėjo Edvinas Dubauskas.

Tai antroji „LEU-Safety Style“ ekipos pergalė per trejas šių komandų žaistas rungtynes. Pirmajame mače Rokiškyje varžovai iškovojo pergalę 76:64, tačiau antrosiose rungtynėse sostinėje vilniečiai įrodė savo pranašumą 74:50.

RKL B diviziono Aukštaitijos grupėje „LEU-Safety Style“ (6/11) užima šeštąją vietą, Rokiškio ekipa (8/9) – ketvirta.

„LEU-Safety Style“: T.Jagėla 19, P.Kamarauskas 15, E.Dubauskas 14, A.Tichonovas 9, J.Šukelis 8, P.Cinelis 5, Ž.Gedžiūnas 2.