Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Lietuvos rinktinei – išskirtinė SKM auklėtinių dovana (VIDEO)

2017 08 31

Jau šį vakarą Lietuvos rinktinė pradeda kovas Europos čempionate. Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) trenerio Algirdo Milono vadovaujama SKM I EMSI komanda pastaruosius du kartus iš eilės triumfavo aukščiausiame Moksleivių krepšinio lygos (MKL) divizione, todėl šie vaikinai puikiai žino pergalingos formulės sudėtį.

Šiuo metu 2004 m. gimę „miloniukai“ intensyviai ruošiasi naujajam sezonui ir titulo gynybai. Tiesa, pasibaigusią 2017-ųjų vasarą čempionai paskyrė ne tik krepšiniui, bet ir naujam hobiui – mezgimui.

Komandos kapitono Domo Baranausko paraginti jaunieji krepšininkai nusprendė ryžtis tikrai avantiūrai – jie per mažiau nei du mėnesius numezgė 15 kojinių porų, kurias puošia stilizuota Lietuvos Trispalvė.

Praėjusios savaitės pabaigoje išskirtinės dovanos buvo saugiai supakuotos ir nugabentos į Izraelį, kur jau laukia savo naujųjų šeimininkų.

„Kai kojos nešąla, tai ir galva veikia“, – nuotaikingame vaizdo siužete sako treneris A. Milonas.

Savo kojinių porą gaus ir traumą prieš pat Senojo žemyno pirmenybes patyręs Lukas Lekavičius.

„Labai gaila, kad Luko nebus čempionate. Jis man yra tikras pavyzdys, kaip aikštėje reikia kovoti ir niekam nenusileisti“, – sako L. Lekavičiui kojines mezgęs pagrindinis SKM I EMSI komandos įžaidėjas Paulius Velutis.

Lietuvos rinktinė žais B grupėje, kurioje susitiks su Gruzija, Izraeliu, Italija, Ukraina ir Vokietija. Į aštuntfinalį pateks 4 geriausios grupės komandos.

FRL 4655

Naujienų sąrašas