Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Palaikykime SKM auklėtinį H. Pivorių geriausių Lietuvos krepšininkų rinkimuose! (BALSAVIMAS)

2018 11 06 SKM.LT

H. Pivorius pretenduoja tapti geriausiu savo kartos krepšininku
Nuotr. autorius: FIBA

Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) auklėtinis ir Lietuvos jaunučių rinktinės narys Hubertas Pivorius pretenduoja tapti geriausiu savo kartos žaidėju. Tradiciniuose Lietuvos krepšinio federacijos ir lietuviško degalinių tinklo EMSI geriausių metų krepšininkų rinkimuose H. Pivorius kartu su kitais savo bendraamžiais nominuotas geriausiojo U16 krepšininko kategorijoje. 

Itin sparčiai karjeros laiptais kylantis ir lapkričio 8 d. 16-ąjį gimtadienį minėsiantis H. Pivorius praėjusią vasarą vykusiame Europos jaunučių čempionate pataikė net 18 iš 34 savo mestų tritaškių (52,9 proc) ir tapo taikliausiu Senojo žemyno pirmenybių snaiperiu. SKM krepšininkas vidutiniškai per mačą pelnydavo 13 taškų (antras rezultatas komandoje) ir fiksuodavo 10,9 naudingumo balo vidurkį (antras komandoje). H. Pivorius taip pat žaidė U14 ir U15 Lietuvos rinktinėse, su kuriomis atitinkamai laimėjo Baltijos taurę ir Ramūno Šiškausko vardo turnyrą. 

H. Pivorius kartu su Šarūno Marčiulionio akademija (ŠMKA) tris kartus iš eilės tapo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos („LIDL–MKL") čempionu (2014, 2015, 2016 m.). Nuo 2017 m. SKM organizacijos nariu tapęs H. Pivorius 2018 m. pavasarį kartu su „SKM-I Electrolux" komanda (treneris Tomas Purlys) MKL U16 čempionate iškovojo trečiąją vietą.  

H. Pivorius gegužę buvo išrinktas naudingiausiu SKM mėnesio žaidėju. Su žaidėju daugelį metų dirbantis T. Purlys akcentuoja, jog Hubertas – itin aukštu krepšinio intelektu pasižymintis žaidėjas. 

Birželį žaidėjas kartu su kitais SKM krepšininkais buvo pagerbtas „Siemens" arenoje, kur nuskynė projekto „Pirmas komandoje, pirmas mokykloje" laurus.

Šį sezoną H. Pivorius pergalių siekia ne tik MKL U17 ir U18 čempionatuose, bet ir Nacionalinėje krepšinio lygoje („Mezon–NKL"), kur gina Molėtų „Ežerūno" spalvas. NKL pirmenybėse H. Pivorius per vid. 19,33 min. fiksuoja 7 taškų vidurkį (35 proc. tritaškių), o įspūdingiausiai jam kol kas klostėsi akistatos su Marijampolės „Sūduva–Mantinga" (17 taškų, 9 naudingumo balų) ir Šilutės „Šilute" (19 taškų, 15 naud. bal.).

H. Pivoriui šį rudenį teko išbandyti jėgas ir su garsiųjų Ballų šeimos atstovais. Apie šį bei kitus ryškius savo karjeros epizodus SKM auklėtinis kalbėjo ir SKM LIVE laidoje. 

RINKTI GERIAUSIUS LIETUVOS METŲ KREPŠININKUS IKI LAPKRIČIO 23 D. GALITE ČIA

   

Naujienų sąrašas