Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Pranešimas dėl mokėjimų už treniruotes

2018 03 13 SKM.lt

Informuojame, kad pirmadienį SKM tėveliams buvo išsiųsti mokėjimo pranešimai, kuriuose galite matyti neapmokėtą likutį už krepšinio treniruotes, vyksiančias imtinai iki 2018 m. kovo 31 dienos.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog neapmokėto likučio informacija yra pakoreguota atsižvelgiant į Vilniaus miesto savivaldybės nurodymą 2017 m. spalio, lapkričio ir gruodžio mėn. taikyti 15 eur dydžio NVŠ krepšelį, o ne atitinkamai 10 eur, 13,50 eur ir 13,50 eur dydžio NV krepšelius, kuriuos buvo pritaikiusi mūsų Mokykla po auklėtinių tėvelių apklausos, kurioje bendru sutarimu buvo nutarta visiems NVŠ prašiusiems ir dokumentus pateikusiems vaikams taikyti NVŠ krepšelius truputį mažinant jo dydį, bet išlaikant lygybės ir vienodų sąlygų visiems NVŠ prašiusiems vaikams principą.

Vilniaus miesto savivaldybei nurodžius, jog tokiu tėvelių ir Mokyklos sprendimu pažeidėme sutartį dėl NVŠ finansavimo skyrimo ir pareikalavus vaikams, pagal NVŠ gavėjų 2017 m. spalio, lapkričio ir gruodžio mėn. sąrašus, nurodytiems mėnesiams pritaikyti 15 eur dydžio NVŠ krepšelius, tą padarėme ir mokėjimų situaciją perskaičiavome.

Tėveliams, kurių atžalų vardu fiksuojamas neapmokėtas likutis už mūsų Mokyklos teikiamas paslaugas, 2018 m. kovo 12 dieną buvo išsiųsti informaciniai pranešimai, su nurodyta neapmokėta suma, kuri apskaičiuota atsižvelgus į 2017 m. spalio, lapkričio ir/ar gruodžio mėn. pakoreguotą NVŠ krepšelio dydį (priklausomai nuo to, kada vaikas buvo įregistruotas į NVŠ gavėjų sąrašus).

Tėvelius, kurių vaikų vardu po NVŠ krepšelio kompensacijos už 2017 m. spalio, lapkričio ir/ar gruodžio mėn. perskaičiavimo fiksuojame permokas, informaciniai pranešimai turėtų pasiekti artimiausiomis dienomis.

Jei minėti informaciniai pranešimai dėl skolų arba permokų Jūsų nepasieks iki 2018 m. kovo 16 dienos, maloniai prašome su mumis susisiekti el.paštu buhalterija@skm.lt arba telefonu 8 671 19393.

Naujienų sąrašas