RKL - apmaudus „LEU-Safety Style“ pralaimėjimas

2017 02 23 SKM.lt

Nuotr. autorius: G.Pacevičius

Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionate ketvirtadienį išvykoje skaudų pralaimėjimą patyrė Vilniaus „LEU-Safety Style“ komanda. Ji 73:76 (12:21, 24:18, 23:13, 14:24) nusileido kitai sostinės ekipai „Lietuvos rytas-2“.

Per pirmąsias 8 žaidimo minutes šeimininkai varžovams leido įmesti vos 5 taškus, tuo tarpu patys pelnė 21. Po šalto dušo atsigavę Egidijaus Ženevičiaus treniruojami krepšininkai jau įpusėjus antrajam kėliniui persvėrė rezultatą 25:24.

Įsibėgėję svečiai trečiajame kėlinyje jau turėjo dviženklę persvarą (51:40). Tačiau „Lietuvos ryto-2“ komanda svečių nepaleido ir ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą 66:65.

Baigiantis kėliniui „LEU-Safety Style“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą (68:68), bet varžovai ir vėl pabėgo į priekį. Likus 10 sekundžių E.Dubauskas pataikė iš toli ir sumažino skirtumą iki minumumo (73:74). Netrukus jis prasižengė, o varžovas pataikė tik vieną baudos metimą, tačiau per likusį laiką rezultatyvios atakos surengti nepavyko.

„Labai apmaudu pralaimėti tokias rungtynes. Pabaigoje kovojome taškas į tašką, bet įstrigome gynyboje. Jie pakeitė gynybos taktiką, o mes nebesugebėjome prisitaikyti. Vaikiškai klydome, atidavėme kamuolį į rankas ir pralaimėjome. Tikrai gaila, nes stipriai kovėmės ir visi labai norėjome laimėti, bet pritrūkome šalto proto pabaigoje. Bet ką padarysi, kamuolys apvalus“, - sakė E.Ženevičius.

Varžovai šiek tiek geriau atakavo iš žaidimo (48,2 proc. - 41,1 proc.).

„LEU-Safety Style“ ekipai E.Dubauskas pelnė 23 taškus, 14 pridėjo T.Jagėla, 13 – A.Tichonovas. Nugalėtojams 28 taškus pelnė M.Čebatorius.

B diviziono aukštaitijos grupėje „LEU-Safety Style“ su šešiomis pergalėmis ir 12 pralaimėjimų užima septintąją vietą. „Lietuvos rytas-2“ savo sąskaitoje turi aštuonias pergales ir tiek pat pralaimėjimų, bei žengia ketvirtas.