Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

Šeimų turnyrą aplankė iš JAV atvykę Kazickai bei Seimo narys V. Sinkevičius

2017 06 10 SKM

Turnyro nugalėtojai ir svečiai
Nuotr. autorius: Arminas Vareika

Iš JAV į Lietuvą atvykę Peteris ir Alexas Kazickai pirmiausiai užsuko į NBA aikštelę Šeškinės mikrorajone, kur penktadienį (06.09) vyko SKM organizuotas tradicinis Šeimų turnyras 3x3. Be svečių iš už Atlanto uždaroje krepšinio aikštelėje atidžiai įvykius stebėjo taurę įsteigęs LR Seimo narys Virginijus Sinkevičius.

„Vaikai – kiekvienos tautos turtas“. Toks plakatas pasitiko dalyvius. Ir tai reiškė, kad aikštelė šiandien priklauso mažiausiems.

Bendruomeniškumas, draugystė properšomis sumaišyta su sveiku azartu – tokia dvasia tvyrojo tiek tarp žiūrovų, tiek tarp turnyro dalyvių, kurių varžybose buvo daugiau nei 20 komandų.

Geriausios trijose (vaikų) amžiaus grupėse besivaržiusios komandos buvo apdovanotos „Agotos gryčios“ čekiais šeimos vakarienei, „Apollo“ boulingas kuponais, ypatingų dovanų parengė Šeškinės turgus, padangų ekspertė UAB „Beriva“ ir kepyklėlė „Prezo“, o visus dalyvius vandeniu iš žemės gelmių vaišino „Venden“.

2008-2010 m. grupėje pirmą vietą užėmė „Fortera“, antrą vietą iškovojo „4G‘, trečia – „Deimantinė komanda“.

2005-2007 m. grupėje stipriausi buvo „4P98“. „Troliai“ užėmėm antrą vietą, ant trečio pakylos laiptelio liko „Bareišiai“.

2002-2005 m. grupėje geriausiai sekėsi „Čiūtoms“, kurių šeimyna finale nugalėjo „Abrakadabrą“. Trečią vietą iškovojo „Meškiukai“.

Nugalėtojus apdovanojo garbingiausi turnyro svečiai Kazickai bei šventės globėjas V. Sinkevičius.

Naujienų sąrašas