Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM šiaurietiškame žygyje – nuostabus kraštovaizdis ir saldūs prizai

2017 12 03 SKM

Pirmąjį Advento sekmadienį Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) bendruomenė leido šiaurietiškame žygyje.

Daugiau nei pusšimčiui Pūčkorių piliakalnio papėdėje susirinkusiems žygio dalyviams mankštą vedė ir su pagrindinėmis šiaurietiško ėjimo taisyklėmis supažindino Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) dėstytoja Rasa Paulauskienė.

„Mane labiausiai žavi visų dalyvių entuziazmas. Stebiuosi ir kartu labai džiaugiuosi mažiausių dalyvių noru siekti tikslo bei nepalūžti pajutus nuovargį. Šypsenos ir didžiulis visų dalyvių geranoriškumas man buvo didžiulė paskata šio renginio metu", – žygį apibendrino R. Paulauskienė. 

FOTOGALERIJA

7 kilometrų trasoje buvo galima pastebėti ne tik daugybę moksleivių, tėvelių ir jų šeimos narių, bet ir drąsių penkiamečių, kurie narsiai susidorojo su šiuo iššūkiu.

Pasiekus savotišką Pūčkorių Olimpą žygio dalyviai šildėsi arbata ir sumuštiniais, o vėliau rinkosi į „Pūčkorių Olimpines žaidynes“.

Jose į keturias komandas pasiskirstę dalyviai („Vorai“, „Lyderiai“, „Pikti paukščiai“ ir „Geležinis vilkas“) įvairiuose judriuose žaidimuose rungėsi dėl 7 kilogramus sveriančio saldžiojo prizinio fondo.

Žygis tapo puikia galimybe sveikai praleisti laiką, pabendrauti neformalioje aplinkoje ir pasisemti jėgų prieš laukiančias kovas aikštėje ir už jos ribų.

Artimiausias SKM renginys – Kalėdinė šventė mūsų mažiesiems (darželinukams ir pirmų–antrų klasių moksleiviams) gruodžio 14  d. kartu su Kake Make ir Vilniaus „Lietuvos rytu“. 

SKM socialiniuose tinkluose

FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, TWITTER 

Naujienų sąrašas