Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM skelbia naujokų priėmimą: viskas, ką turite žinoti (ATNAUJINTA)

2017 08 14 SKM


Nuotr. autorius: Saulius Čirba

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) skelbia moksleivių priėmimą artėjančiam 2017–2018 m. sezonui. Semtis meistriškumo paslapčių ir sveikai bei turiningai praleisti laisvalaikį kviečiami 1999–2010 m. gimę moksleiviai (ės). 

Kasmet auganti Svajonių krepšinio mokykla berniukams bei mergaitėms pasirengusi pasiūlyti kvalifikuotų ir ambicingų trenerių kolektyvą, patogias treniruočių logistikos sąlygas, galimybę patekti į pagrindines komandas ir savo sugebėjimus demonstruoti aukščiausiame Moksleivių krepšinio lygos (MKL) divizione.

REGISTRACIJOS FORMA 

„Svarbu pabrėžti, kad prie didžiausios Lietuvoje krepšinio mokyklos siūlome prisijungti tiek siekiančius profesionalo karjeros, tiek savo malonumui norinčius sportuoti moksleivius. Treniruočių ir rungtynių lygmuo parenkamas atsižvelgiant į konkretaus žaidėjo tikslus, norus ir sugebėjimus. Patirtis rodo, kad tokia sistema yra efektyviausia ir toks modelis yra patrauklus visoms pusėms – jaunajam krepšininkui, jo tėveliams ir pačiai mokyklai“, – prisijungti prie SKM šeimos ragina mokyklos direktorius Justas Jankauskas.

SKM glaudžiai bendradarbiauja su reprezentaciniu šalies sostinės Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu, todėl sezono metu mokyklos auklėtiniai turės ne vieną progą iš arti susipažinti su profesionaliais krepšininkais, dalyvauti bendruose SKM ir „Lietuvos ryto“ rengiamuose projektuose.

Priėmimas į Sostinės krepšinio mokyklą vyks rugpjūčio 30 ir rugsėjo 5 dienomis Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) sporto ir meno centre (Saulėtekio al. 28). Jo metu jaunieji krepšininkai demonstruos savo įgūdžius, o tėveliai galės susipažinti su treneriais bei aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Mokyklos auklėtiniai būsimajame sezone rungtyniaus MKL, Europos jaunimo krepšinio lygoje (EYBL), vidiniame mokyklos čempionate.

SKM veikloje artėjantį sezoną tradiciškai netrūks renginių, o artimiausias jų – rugsėjo 2 d. vyksianti sezono atidarymo šventė.

Svarbi informacija

Data: 2017 m. rugpjūčio 30 d., rugsėjo 5 d. 

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universiteto sporto ir meno centras (Saulėtekio al. 28)

Atranka ir atvirų durų diena 2004 m. gimusiems ir vyresniems vaikams – 15:30

Atranka ir atvirų durų diena 2005–2007 m. gimusiems vaikams – 17:00

Atranka ir atvirų durų diena 2008–2009 m. gimusiems vaikams – 18:00

Atranka ir atvirų durų diena 2010 m. gimusiems vaikams – 19:00

Naujienų sąrašas