Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM stende apsilankęs D. Vilys: „Mažieji krepšininkai rodo didžiausią aistrą šiam žaidimui“

2018 09 12 SKM.LT

Domantas Vilys apdovanojo mažuosius krepšinio mėgėjus
Nuotr. autorius: Saulius Čirba/SKM.LT

Sostinės krepšinio mokykla (SKM) dalyvavo būrelių ir užimtumo mugėje „Z vaikai“, kurioje apsilankė Eurolygos jaunimo čempionas, Lietuvos rinktinės marškinėlius praėjusią savaitė Suomijoje vilkėjęs Domantas Vilys.

FOTOGALERIJA

Iš Kupiškio kilęs 18-likmetis įžaidėjas renginio metu bendravo, fotografavosi su jaunaisiais krepšinio mėgėjais ir netgi demonstravo įspūdingus savo šuolio sugebėjimus.    

„Buvo smagu prisidėti prie šio renginio ir pabūti su vaikais. Žaidėme NBA 2K, mėtėme į tikrą krepšinį, žaidėme kitus įvairius žaidimus, parodžiau keletą triukų. Visuomet labai malonu apsilankyti tokiuose renginiuose. Smagu skatinti vaikus žaisti krepšinį, o ypač mažuosius, nes jie žaidimui rodo didžiausią aistrą“, – įspūdžiais su SKM.LT svetainės lankytojais dalijosi Vilniaus „Perlo“ gynėjas.

rsz f6o1568 2

Kupiškyje lygių sau neturėjęs D. Vilys 2013–2014 m. sezone net keturis kartus iš eilės tapo naudingiausiu Moksleivių krepšinio lygos (MKL) žaidėju. Tai buvo pirmasis toks atvejis MKL istorijoje. Vidutiniškai po 47 taškus rinkęs krepšininkas 2014 m. pavasarį buvo pripažintas naudingiausiu žaidėju savo amžiaus čempionate. Po šio įspūdingo pasirodymo D. Vilys persikėlė į sostinę, kur tobulinosi Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijoje (ŠMKA), o praėjusį sezoną su Vilniaus krepšinio mokykla (VKM) triumfavo prestižiniame MKL U18 čempionate.

Vilniaus „Ryto“ sistemos auklėtiniui dėl neįprastai susiklosčiusių aplinkybių šį rugsėjį teko ir ypatinga garbė – vilkėti Lietuvos rinktinės marškinėlius. „Perlo“ žaidėjų pagrindu sudaryta komanda kibo į atlapus reprezentacinei Suomijos rinktinei.    

„Buvo tikrai smagu, nes prieš vyrų rinktinę žaidžiau pirmą kartą. Buvo labai įdomu pamatyti, kaip organizuojamos vyrų rinktinių rungtynės, kaip viskas vyksta. Suomijoje mus aistringai palaikė ir lietuviai, todėl atmosfera Suomijoje rungtynių metu buvo puiki. Prieš naująjį sezoną įgavau daug vertingos patirties. Taip pat pamatėme, ko mums kaip komandai trūksta iki aukštesnio lygio, ką reikia tobulinti, Galėjome susidėlioti naujus tikslus“, – apie neeilinę patirtį kalbėjo D. Vilys.

 rsz f6o1451 2

Naujienų sąrašas