Skambinkite: 8 679 24 419
Rašykite: info@skm.lt

SKM talentų stovyklą uždarė atkaklios Šiaurės ir Pietų komandų rungtynės

2017 06 17 SKM

Penktadienį (06.16) Lietuvos edukologijos universiteto didžiojoje salėje SKM Talentų stovyklą vainikavo susitikimas tarp Šiaurės ir Pietų komandų. Jose kovojo į dvi ekipas padalinti 18 talentingiausių SKM jaunųjų krepšininkų.

Rungtynės buvo įtemptos ir prikaustė žiūrovų dėmesį, kurių gretose buvo ir ką tik iš Lietuvos U-14 rinktinės grįžęs treneris Mindaugas Noreika bei SKM direktorius Justas Jankauskas.

Iki paskutinės minutės aikštėje virė emocinga ir įnirtinga kova. Paskutinėmis atakomis pergalę išplėsti pavyko Pietų komandai rezultatu 52:54. Nugalėtojai iškovojo SKM logotipais pažymėtus telefonų dėklus iš savio.lt.

Abiejų komandų treneriai buvo patenkinti jaunųjų krepšininkų įdėtu darbu, pastangomis ir užduočių pildymu. Nugalėtotojus, Pietų komandą, atstovavo: T. Patėjūnas (22 tšk.), M. Butrimas (13 tšk.), A. Kiudulas (10 tšk.), L. Urbonas (6 tšk.), L. Žiemys (3 tšk.), D. Kačinskas, N. Trulikauskas, M. Česlavičius, ir Ravnialevičius.

Šiaurės komandai atstovavo: E. Žižys (9 tšk.), R. Čepanonis (8 tšk.), M. Mačiulis (7 tšk.),  D. Kauzonas (4 tšk.), Bakas (4 tšk.) ir Matulevič (4 tšk.), A. Kačinskas (3 tšk.), Auruškevičius (3 tšk.).

Naujienų sąrašas